Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За місяць житлово-комунальна інспекція Києва провела 104 перевірки ЖЕДів

09 листопада 2017 року, 12:21

Протягом останнього місяця інспекторами міської житлово-комунальної інспекції  (Управління самоврядного контролю КМДА) проведені 104 перевірки, що стосуються роботи комунальних ЖЕДів. За результатами кожної перевірки складені відповідні акти з дорученнями та термінами. Про це під час інспекції житлового будинку на вулиці Турчина, 7 повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«За цієї адресою на міські телефонні лінії ми отримали десятки звернень, у яких люди скаржилися на незадовільний стан мереж та підвального приміщення, антисанітарію в під’їзді та підвалі. Сьогодні ми провели перевірку будинку спільно з мешканцями. Нарікання людей підтвердилися: у підвалі й теплових камерах стоїть вода, необхідно провести дрібні ремонтні роботи та налагодити питання прибирання території», – сказав заступник голови КМДА.

Він зазначив, що у результаті інспекції є перелік завдань для керуючої компанії Шевченківського району.

«Мова йде про встановлення насосу для відкачки води з підвального приміщення, а також включення у план капітальних робіт із ремонту каналізаційної мережі будинку. Також комунальні служби району мають звернутись до ПАТ «Київенерго» та ПАТ «Київводоканал», щоб спільно виявити можливі витоки з інженерних мереж будинків № 5-15 на вул. Турчина. ЖЕД повинен негайно заштукатурити отвори у стінах, відновити освітлення вхідних груп, вирішити питання прибирання», – сказав Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що планується здійснити повторну перевірку через 5 днів.

«У разі невиконання поставлених завдань зазначений ЖЕД опиниться в кінці загального рейтингу, а щодо керівника ми будемо приймати рішення стосовно його перебування на посаді», – сказав заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]