Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За рік середня зарплата столичних лікарів зросла майже у півтора рази – Микола Поворозник

03 травня 2017 року, 16:56

За рік середня зарплата столичних лікарів зросла майже у півтора рази. За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника, досягти цього вдалося завдяки роботі КМДА в частині наповнення та раціонального використання міського бюджету.

«Якщо порівнювати заробітну плату лікарів муніципальних лікарень за березень 2017 року, то вона майже на 40% більша, ніж була в березні 2016 року. Так, якщо, наприклад, в Олександрівській клінічній лікарні минулого року лікар отримував у середньому близько 5 тисяч гривань, то наразі ця сума складає близько 9 тисяч», – розповів заступник голови КМДА.

За його словами, рівень заробітної плати напряму залежіть від стажу, кваліфікації, місця роботи та ще деяких складових.

«Наприклад, фахівці, які працюють у туберкульозних лікарнях, у середньому отримують 15 тисяч гривень. Також збільшені оклади у працівників хоспісів, психоневрологічних закладів тощо», – зауважив Микола Поворозник.

Він підкреслив, що підвищення заробітної плати медичним працівникам – питання, яке знаходиться під особистим контролем Київського міського голови.

«Медики – люди, від яких буквально залежить наше здоров’я та здоров’я наших дітей. І завдання влади – зробити все можливе, аби, рятуючи життя, лікар думав саме про це, а не про гроші, яких не вистачає, щоб зібрати дитину до школи», – наголосив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]