Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За рік у Києві демонтували понад 1,5 тисячі незаконних споруд та склали 1455 протоколів про незаконну торгівлю – Олексій Кулеба

03 березня 2020 року, 15:20

З січня 2019 і до цього часу в столиці демонтували понад 1500 незаконних споруд. Інспектори з благоустрою склали 1455 протоколів про незаконну торгівлю, виявили та внесли до програмного комплексу «Стоп-спам» 11 165 мобільних номерів, що розміщені на незаконних рекламних носіях. Про це сьогодні під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

За його словами, найбільш типовими порушеннями у сфері благоустрою є розміщення незаконних торгових точок, накопичення сміття через відсутність договору чи нерегулярне вивезення, стихійні звалища й торгівля, самовільне розміщення рекламних об’єктів, графіті на об’єктах тощо.

«Уже найближчим часом ми розпочинаємо в місті масові толоки та проведемо щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля». Будемо прибирати звалища, висаджувати дерева, прибирати парки і сквери тощо, – підкреслив Олексій Кулеба. – Я хочу наголосити, що ми будемо штрафувати за самовільно викинуте сміття, за порушення благоустрою в місті. Усі без винятку підприємства та організації повинні мати договори на вивезення сміття і не залишати його просто на вулиці чи підкидати в баки мешканцям».

Директор Департаменту також анонсував пілотний проект – переформатування районних та міських підрозділів інспекторів, що допоможе більш якісно та оперативно реагувати на порушення в місті.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]