Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Заборгованість столичних підприємств із виплати заробітної плати становить 185,8 млн грн

24 жовтня 2019 року, 17:30

Станом на 1 жовтня борг із виплати заробітної плати у Києві склав 185,8 млн грн. Зростання боргу відбулось переважно за рахунок нарощування боргів на 29 підприємствах-боржниках міста на загальну суму 12,6 млн грн, із них 15 державних – на суму 12 млн грн, а також виникнення боргів на 6 підприємствах на загальну суму 2,7 млн грн. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона зазначила, що згідно попередніх статистичних даних у місті Києві відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються з бюджету міста Києва та на комунальних підприємствах.

«Утім ситуація щодо стану виплати заробітної плати у Києві дещо погіршилась, у порівнянні до попереднього місяця борг із виплати заробітної плати у місті збільшився на 4,6% або на 8,2 млн грн та згідно попередніх статистичних даних на 01.10.2019 склав 185,8 млн грн. З усіма підприємствами-боржниками ми ведемо жорсткий діалог і постійно контролюємо ситуацію», – зазначила Марина Хонда.

За її словами, станом на 1 жовтня цього року борг існував на 40 підприємствах державного сектору та 32 підприємствах недержавного сектору і становив 134,7 млн грн та 51,1 млн грн відповідно.

Марина Хонда також зазначила, що завдяки вжитим заходам протягом жовтня 2019 року підприємствами міста, які за даними Державної служби статистики, на 01.10.2019 значились у переліку боржників, було виплачено 7,1 млн грн простроченої заборгованої заробітної плати.

Серед державних підприємств найбільшими боржниками залишаються ті, які входять до складу ДК «Укроборонпром («НДІ «Квант» – 36,8 млн грн; Завод «Маяк» – 27,1 млн грн; НДІ гідроприладів – 9,6 млн грн; Завод «Буревісник» – 7,7 млн грн; КБ «Артилерійське озброєння» – 6,1 млн грн; Київський бронетанковий завод – 4,7 млн грн).

Також заборгованість із виплати заробітної плати мають підприємства, які знаходяться у сфері управління Мінрегіону (11,9 млн грн); Міністерства інфраструктури (6,9 млн грн).

Що стосується підприємств недержавного сектору, то серед них найбільшим боржником залишається ПАТ «Комерційний банк «Союз», який має заборгованість у розмірі 9,9 млн грн. Крім цього, у переліку найбільших боржників недержавного сектору є ТОВ «ГРУП ДФ Інтернешнл Юкрейн» – 7,5 млн грн; ПАТ «Трест «Київміськбуд-3» – 5,3 млн грн; ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна» – 4,7 млн грн; ТОВ «ФОСАГРО-Україна» – 4,3 млн грн; ПАТ «ТММ-Енергобуд» – 3,6 млн грн; ТОВ «Керрот» будівельні матеріали» – 2,5 млн грн тощо.

Питання забезпечення своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах міста та прискорення погашення заборгованості з її виплати знаходяться на постійному контролі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]