Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Запрацював новий магістральний маршрут № 118 від ст. м. «Чернігівська» до ст. м. «Політехнічний інститут», ще 4 – готують до запуску

23 лютого 2017 року, 14:21

23 лютого в столиці розпочав роботу автобусний магістральний маршрут № 118, який курсує від ст. м. «Чернігівська» до ст. м. «Політехнічний інститут». Ще 4 нових маршрути готують до запуску. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

«Магістральний маршрут № 118, на якому курсують 10 автобусів, значно покращить транспортне сполучення між лівим та правим берегом. Департамент транспортної інфраструктури ретельно аналізує пасажиропотоки за методикою Світового банку. Ці результати мають допомогти впровадити наступні 4 магістральні маршрути в Києві. Орієнтовно 2 березня плануємо запустити автобусний маршрут № 119 – від вул. Юрія Смолича (Голосіївський район, житловий масив Теремки-2) до Контрактової площі», – зауважив Сергій Майзель.

Варто зазначити, що рухомий склад нового автобусного маршруту № 118 має низьку підлогу та пристосований для людей із особливими потребами. Усі автобуси обладнані сучасною системою кондиціонування,  GPS-трекерами, щоб можна було відслідковувати на сайті КП «Київпастранс» у якій частині міста рухаються автобуси.

Наразі триває оформлення документів перевізниками для початку роботи ще чотирьох маршрутів:

  • № 119 «Вул. Ю. Смолича – Контрактова площа»;
  • № 500 «Вул. Північна – залізничний вокзал «Центральний»;
  • № 501 «Вул. Милославська – ст. м. «Лісова»;
  • № 502 «Просп. Г. Гонгадзе – Контрактова площа».

У рамках співпраці зі Світовим банком послідовна робота, започаткована в 2015 році, поступово забезпечить впровадження й реалізацію нової транспортної моделі та оптимізує маршрути наземного транспорту загального користування, а також наблизить рівень транспортних послуг до європейських стандартів.

 «Згідно рекомендацій Світового банку, у 2017 році Департамент транспортної інфраструктури продовжуватиме оптимізацію мережі маршрутів громадського транспорту Києва. Реалізація програми дозволить вирішити транспортні проблеми 6-го та 5-го мікрорайонів на житловому масиві «Позняки», з’єднати житлові масиви з центральною частиною міста та лініями метрополітену, в цілому забезпечити рух магістральними вулицями рухомого складу великої і особливо великої місткості. Це зменшить навантаження приватного транспорту на автошляхи столиці та заохотить мешканців і гостей міста користуватися громадським транспортом», – підкреслив Сергій Майзель.

 

Довідково.

Роботу автобусного маршруту № 118 організовано за трасою: вул. Гната Хоткевича – просп. Юрія Гагаріна – просп. Соборності – міст ім. Патона – б-р Дружби народів – б-р Лесі Українки – вул. Басейна – б-р Тараса Шевченка – просп. Перемоги – вул. Чорновола – вул. Борщагівська – пров. Політехнічний – просп. Перемоги – б-р Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – вул. Павла Скоропадського – вул. Басейна – б-р Лесі Українки – б-р Дружби народів – міст ім. Патона – просп. Соборності – просп. Юрія Гагаріна – б-р Верховної Ради – вул. Гната Хоткевича.

Відповідно до рекомендацій Світового банку, наразі в місті курсує автобусний маршрут № 17 від ст. м. «Харківська» до вул. Драгоманова (ст. м. «Харківська» – вул. Ревуцького – вул. Анни Ахматової – вул. Драгоманова – вул. Здолбунівська – вул. Ревуцького – ст. м. «Харківська»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]