Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Застосунок «Київ Цифровий» відновив сервіс для оплати паркування

16 травня 2022 року, 15:01

16 травня 2022 за рішенням Київради відновилася оплата паркування в місті.

«Сервіс безготівкової оплати паркування знову працює в застосунку», - повідомила Команда Цифрового

Як і раніше, паркування платне лише в будні з 8:00 до 22:00. В інший час у будні та цілий день у суботу та неділю — паркування безкоштовне.

Щоб оплачувати паркування в Київ Цифровий:

  1. Виберіть «Сервіси водія» → «Погодинне паркування».
  2. Виберіть номер авто з переліку або вкажіть його. 
  3. Виберіть паркінг. Перевірте, щоб номер на паркувальному знаці відповідав номеру паркінгу в застосунку.
  4. Натисніть «Почати паркування». Розпочнеться відлік часу.
  5. Натисніть «Завершити паркування», щойно авто залишить паркінг.

Якщо дозволити сповіщення, можна отримувати щогодинні нагадування про активне паркування. У застосунку також можна встановити час для автоматичного завершення паркування. В іншому випадку паркування завершується автоматично о 22:00, коли паркування на муніципальних паркінгах стає безкоштовним.

У Київ Цифровий оплата нараховується, доки триває паркування в застосунку, незалежно від місцезнаходження авто. У застосунку діє накопичувальна система оплати. Оплата списується за кожні 100 ₴. Якщо сума менша, вона списується 1 числа наступного місяця. Оплачувати сервіс можна з банківської картки, Apple Pay або Google Pay. 

За безпекою паркувального простору слідкуватимуть інспектори з паркування. Під час повітряної тривоги інспектори не мають права штрафувати водіїв, тому не нехтуйте сигналами тривоги, які також надходять у застосунку.

Зауважте, що на муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Саме оплата в міському застосунку — це офіційна оплата, яка надходить у бюджет Києва та спрямовується на відновлення інфраструктури міста під час воєнного часу.

«Київ Цифровий» — міський застосунок, що був адаптований до умов воєнного стану, поступово повертає сервіси за потребами містян. Застосунок доступний для завантаження в App Store і Google Play. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]