Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Більше тисячі працівників підприємств житлово-комунального господарства Києва пішли до лав Збройних сил України та Територіальної оборони – Петро Пантелеєв

16 травня 2022 року, 15:13

Більше тисячі працівників підприємств житлово-комунальної сфери з початку введення воєнного стану вирішили захищати Україну, як у лавах Збройних сил України, так і в підрозділах Територіальної оборони. Комунальним службам довелось переформатувати свою роботу з огляду на нестачу персоналу. Однак міська влада і колективи цих підприємств висловлюють велику вдячність колегам, які пішли захищати країну від ворога. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що з перших днів широкомасштабного російського вторгнення і до цього часу всі комунальні служби не припиняють роботу, функціонують у режимі взаємної допомоги та подолання викликів.

«Понад тисячу наших колег прийняли рішення піти до ЗСУ або тероборони, щоб захистити свої міста та свою державу. Це працівники теплопостачальної компанії «Київтеплоенерго», «Київкомунсервісу» та інших перевізників відходів у столиці, «Київводоканалу», «Київгазу», «Київзеленбуду» та районних зеленбудів і лісопаркових господарств, комунальних керуючих компаній, що здійснюють обслуговування житла, «Київводфонду». Багато представників ОСББ та ЖБК так само пішли у Збройні сили або Територіальну оборону», - розповів Петро Пантелеєв.

Саме тому, переконаний заступник голови КМДА, комунальники докладають зусилля для системної та надійної роботи.

«За останні тижні ми збільшили кількість сміттєвозів, що збирають щодня відходи до 115 авто, понад п’ять тисяч працівників керуючих компаній впорядковують території, майже сотня аварійних бригад ліквідовують пошкодження інженерних мереж у столиці. У штатному режимі проходить підготовка до наступного опалювального сезону – виявлено та ліквідовано майже 150 пошкоджень тепломереж», - зазначив Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]