Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Застосунок «Київ Цифровий» завантажили понад 1 мільйон користувачів

14 жовтня 2021 року, 15:15

Понад 1 мільйон користувачів завантажили застосунок «Київ Цифровий». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник цифровізації Києва (CDTO) і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Мер столиці Віталій Кличко зробив цифровізацію одним із пріоритетів розвитку міста. І як показують результати – Київ рухається у правильному напрямку, щоб довести звання Електронної столиці. У застосунку «Київ Цифровий» вже 1 000 000 користувачів», – написав Петро Оленич.

 У цьому році в застосунку з’явився прямий інструмент е-демократії (голосування за Громадський бюджет), вдосконаленні сервіси паркування та оплати проїзду в громадському транспорті. 

«У найближчих планах – інтеграція у застосунок моніторингу якості повітря, розкладу руху громадського транспорту, подання електронних петицій та багато іншого», – розповів CDTO Києва.

 Детальніше про підсумки роботи міського застосунку «Київ Цифровий» на своїй Facebook-сторінці повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко.

«Київ Цифровий» завантажили понад 1 000 000 користувачів! Ділюсь невеликими підсумками нашої роботи:

  • понад 400 тисяч транспортних карт у застосунку. Користувачі вигідно купували поїздки та проїзні понад 2,5 мільйона разів;
  • користувачі оплатили проїзд за допомогою QR-квитків із екрану смартфону майже 7 мільйонів разів;
  • водії оплатили паркування в застосунку 130 тисяч разів, повернули близько 55 тисяч евакуйованих авто та сплатили понад 80 тисяч штрафів;
  • містяни отримали понад 200 тисяч повідомлень у застосунку від Центральної Диспетчерської Служби з питань ЖКГ 1557. А ще користувачі залишили понад 2 тисячі відгуків у App Store і Google Play».

Нагадаємо, що «Київ Цифровий» доступний для безкоштовного завантаження на iOS та Android. Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]