Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Завдяки сприятливій погоді дорожники розпочали поточні ремонти покриття

11 лютого 2022 року, 14:56

Завдяки сприятливим погодним умовам дорожники розпочали поточні ремонти покриття. Роботи тривають цілодобово у всіх районах столиці. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Постійні перепади температури повітря через нульову відмітку (вночі мороз, а вдень плюсова температура) спричиняють утворення дрібної ямковості на асфальтобетонному покритті. До ремонту таких пошкоджень залучено 29 одиниць спецтехніки. Це бункери «Мадро», термобункери, рециклери. Крім того, дорожні служби використовують холодний асфальтобетон. 

Перед вкладанням нової суміші, основне покриття обов’язково висушують. Зазначимо, що зимові ремонтні роботи можливо виконувати за температури від -10°С і вище.

Такі роботи виконано на Харківському шосе, Дніпровській набережній, вул. Генерала Наумова, вул. Голосіївській, просп. Шухевича та інших автошляхах.

Із початку року оновлено поточним ремонтом покриття площею майже 9 тис. кв.  м.

Ремонти дорожнього покриття

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]