Версія для людей із вадами зору

Завершено масштабну реконструкцію водоводу та каналізації на вулиці Борщагівській

16 жовтня 2018 року, 20:00

У Солом’янському районі столиці завершено реалізацію одного з наймасштабніших за останні роки проектів із реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж. Про це повідомили у ПрАТ АК «Київводоканал».

У рамках проекту було перекладено водовід Д=500 мм на вул. Борщагівській від пров. Ковальського до Повітрофлотського мосту довжиною 2356,5 м, а також проведено санацію каналізаційного колектора Д=1500-2000 мм на вул. Борщагівській довжиною 1291,3 м.

У результаті реалізації проекту вирішено проблему, яка роками створювала незручності для киян. Крім того, у зоні проведення робіт відремонтовані дороги та тротуари.

ПрАТ АК «Київводоканал» власними силами проводить весь комплекс робіт: від розриття місць робіт та заміни труб – до асфальтування доріг, тротуарів і благоустрою території.

Роботи виконано за рахунок коштів міського бюджету відповідно до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва. Загальна вартість виконаних будівельно-монтажних робіт становить 106 млн 621,4 тисяч грн.

 

Довідково.

Водопровідна мережа Д=500 мм на вул. Борщагівській була прокладена ще у 1980 році. Протягом останніх 5 років на вказаній мережі виникло дванадцять значних аварійних ситуацій, пов’язаних із пошкодженням трубопроводів.

Ця мережа забезпечує водопостачання наступної зони: вул. Борщагівська, просп. Перемоги, вул. Гончара, вул. Воровського, вул. Саксаганського, вул. Боткіна, пров. Політехнічний, вул. Академіка Янгеля, вул. Виборзька.

Виконано наступні будівельно-монтажні роботи:

  • перекладено ділянку існуючої водопровідної мережі діаметром 500 мм довжиною 2356,5 м із чавунних труб;
  • на трасі водопровідної мережі встановлено водопровідні колодязі 17 шт. та камери 24 шт., у колодязях та камерах встановлена регулююча і запірна арматура та пожежні гідранти;
  • повністю завершено відновлення благоустрою вул. Борщагівської: асфальтобетонне покриття проїзної частини та тротуарів у межах проведення будівельно-монтажних робіт.

Каналізаційний колектор на вул. Борщагівській від вул. Янгеля до Ново-Либідського колектора був збудований у 1973-1976 рр. Матеріал – залізобетон.

Залізобетон використовувався масово у радянські часи, однак зовсім не підходить для будівництва каналізаційних колекторів, оскільки піддається газовій корозії. За останні роки на колекторі сталася низка масштабних аварій.

Виконано наступні будівельно-монтажні роботи:

  • санація каналізаційного колектору діаметром 1500-2000 мм довжиною 1291,36 м склопластиковою трубою 1200-1500 мм відповідно;
  • на трасі каналізаційного колектора реконструйовано 17 залізобетонних камер;
  • повністю завершено відновлення асфальтобетонного покриття проїзної частини вул. Борщагівської;
  • виконуються роботи з відновлення асфальтобетонного покриття тротуарів, які будуть завершені протягом 10 днів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua