Версія для людей із вадами зору

Завершено розробку проекту Детального плану території у межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту

03 червня 2016 року, 13:10

Департамент містобудування та архітектури та комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» повідомили про завершення розробки проекту Детального плану території у межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту в Деснянському районі.

Проект доопрацьовано згідно з отриманими пропозиціями та зауваженнями мешканців, юридичних і фізичних осіб за результатами громадських слухань та згідно протокольних рішень архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури.

Остаточними проектними рішеннями у перспективі передбачено комплексну реконструкцію кварталів зі знесенням застарілого житлового фонду. Для відселення його мешканців передбачено побудувати стартовий житлово-громадський комплекс на 282 квартир на вільній від капітальної забудови ділянці та блок торговельно-побутового призначення з багаторівневим паркінгом. На перспективу передбачено зведення житлових висоток на місці застарілої п’ятиповерхової забудови з метою поетапного відселення їхніх мешканців.

Проектом також передбачено благоустрій території паркової зони та прибудинкових територій, утеплення існуючих будинків, заміну ліфтового обладнання, облаштування проїздів тощо.

Звіт про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості було оприлюднено на сайтах kga.gov.ua та kievgenplan.grad.gov.ua.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua