Версія для людей із вадами зору

Завтра у Києві запрацює режим «Зелена хвиля» на двох маршрутах

01 серпня 2016 року, 12:00

Завтра, 2 серпня, в столиці запрацює режим «Зелена хвиля» в тестовому режимі на двох маршрутах: вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського (включає 17 світлофорних об’єктів), та вул. Жилянська – вул. Антоновича (18 світлофорних об’єктів). Для безперервного руху за цими маршрутами водіям необхідно дотримуватись швидкісного режиму 35-45 км/год.

Комунальне підприємство «Київдорсервіс» продовжує відпрацьовувати режим координованого керування світлофорами «Зелена хвиля».

Нагадаємо, 2 липня столичні світлофори запрацювали у режимі «Зелена хвиля» на ділянці: бульв. Тараса Шевченка – бульв. Лесі Українки – вул. Кіквідзе. Тут продовжується тестування режиму «Зелена хвиля», фахівці вивчають транспортні потоки та вносять необхідні корективи до роботи світлофорів. Варто зазначити, що пропускна спроможність на зазначеному маршруті збільшилась на 10% – інформують у КП «Київдорсервіс».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua