Версія для людей з порушеннями зору

Збірна України здобула перемогу у престижному міжнародному турнірі Кубок Кличка-2021

31 травня 2021 року, 14:05

Збірна України з соккеру, футболу 6х6, підготовлена тренерським штабом на чолі з Валентином Бондарем, відсвяткувала повноцінний успіх у престижному міжнародному турнірі Кубок Кличка-2021, що пройшов на столичній «Гідропарк-Арені». Про це повідомляє Асоціація масового футболу Києва.

За інформацією Асоціації, збірні України та Румунії продемонстрували змістовний футбол у першому таймі. Однак на перерву переможцями пішли гравці зі збірної України, котрі забили два м’ячі без відповіді. Перший гол на рахунку Даніеля Романовського, другий забив – Максим Солонина.

«По перерві збірна України вже повністю контролювала перебіг подій на футбольному полі. Як наслідок, у ворота Габріеля Бундука залетіло ще три м’ячі, що їх авторами стали Денис Хруль, Сергій Романовський та Євгеній Заєць. Збірна Румунії, натомість, відповіла м’ячем престижу. Він на рахунку Лонута Фортуни – 5:1!» – повідомляє Асоціація масового футболу Києва.

Так, збірна Україна здобула перемогу у міжнародному турнірі Кубок Кличка-2021. Збірна Румунії стала другою, а збірна Грузії, що обіграла Молдову, – третьою призеркою турніру.

Зі збірної України найкращим гравцем змагань визнаний Сергій Романовський, найвлучнішим гравцем став Денис Хруль, найкращим воротарем – Габріель Бундук зі збірної Румунії.

Провели церемонію нагородження призерів та кращих гравців перший віцепрезидент Української асоціації футболу Анатолій Дем’яненко, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, народний депутат України Ігор Молоток та президент Всеукраїнської асоціації масового футболу України Сергій Харченко.

Чемпіонський склад збірної України: воротарі – Анатолій Пилипенко, Максим Максименко, Святослав Марканич, Сергій Погорілий, польові гравці – Микола Березін, Іван Гребенюк, Євгеній Заєць, Ярослав Заворотний, Микола Кодацький, Олександр Колесников, Віктор Пантелейчук, Дмитро Подколзін, Сергій Романовський, Максим Солонина, Денис Хруль, Олексій Сорокін, Євгеній Шайдюк, Юрій Щериця.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]