Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Житловий будинок на вулиці Володимирській, 21/20 занесено до Переліку об’єктів культурної спадщини

06 липня 2023 року, 13:57

Житловий будинок на вулиці Володимирській, 21/20 із готелем і рестораном «Давня Русь» занесено до Переліку об’єктів культурної спадщини.

Як повідомляє Департамент охорони культурної спадщини КМДА, відповідний наказ був підписаний 6 липня 2023 року на доручення мера Києва Віталія Кличка. Копію наказу буде направлено Міністерству культури та інформаційної політики України для внесення до Державного реєстру нерухомих памʼяток України.

За інформацією Департаменту, будинок на вулиці Володимирській, 21/20 зберіг свою автентичність та є важливим елементом формування історико-архітектурного оточення Софії Київської – пам’ятки ЮНЕСКО. Окрім того, будівля – цікавий зразок поєднання житлових та нежитлових функцій у малоповерховій забудові.

Нагадаємо, Віталій Кличко доручив Департаменту охорони культурної спадщини КМДА підготувати документи, щоб будинок на вулиці Володимирській, 21/20 якомога швидше отримав охоронний статус памʼятки архітектури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]