Версія для людей із вадами зору

У столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик

15
серпня субота
16
серпня неділя

Шановні кияни та гості столиці!

Поспішаємо вам повідомити, що вже в ці вихідні, у суботу та в неділю 15 та 16 серпня, у столиці відбудеться загальноміський Шкільний ярмарок на вул. Хрещатик. Ініціатор та організатор проведення – КП «Міський магазин».

На Шкільному ярмарку #2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри, багато інших цікавих і необхідних аксесуарів – усе для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним!

У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Дніпропетровської областей. Товари шкільного асортименту високої якості також запропонують споживачам київські підприємства легкої промисловості.

Успішні покупки та гарний настрій гарантуємо всім відвідувачам Шкільного ярмарку #2020.

Важливо підкреслити, що це соціальний проєкт – завдяки залученню до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни будуть на 15–20 % нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі.

У суботу та в неділю Шкільний ярмарок #2020 працюватиме з 09:00 до 20:00.

Місце проведення – непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Шевченківському районі.

Чекаємо на вас! Вдалих покупок!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua