Версія для людей із вадами зору

19 листопада 2019 року відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Малий бізнес міста Києва. Стан та перспективи розвитку в умовах змін до законодавства»

19
листопада вівторок
час проведення 18:00

19 листопада 2019 року о 18-00 в приміщенні кулуарів Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх) відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Малий бізнес міста Києва. Стан та перспективи розвитку в умовах змін до законодавства».

Захід проводиться за ініціативи комітету з питань промисловості, розвитку підприємництва, торгівлі, комунальної власності, майна та комунальних підприємств Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та за підтримки Координаційного комітету Громадських рад міста Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua