Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

4 грудня відбудеться публічний діалог на тему соціального становища дітей з інвалідністю під гаслом: «За майбутнє без перешкод!»

04
грудня середа
час проведення 10:00 — 14:00

Вперше у Києві відбудеться публічний діалог влади, громадських організацій та соціально активних громадян міста Києва, які опікуються соціальним становищем дітей з інвалідністю під гаслом: «За майбутнє без перешкод!».

У зв’язку з тим, що зараз в Україні відбувається процес деінституалізації інтернатних установ, зміна підходів у наданні соціальних послуг для дітей з інвалідністю, соціальні служби столиці збирають фахівців – громадські організації, які опікуються проблематикою соціального становища дітей з інвалідністю для обговорення проблем, що можуть виникнути в процесі змін.

У форматі відкритого форуму-діалогу соціальні служби презентують своє бачення системи надання послуг, а представники громадськості та експерти зможуть задати додаткові запитання, внести зауваження, висловити власні думки щодо процесу деінституалізації.

Запрошуємо взяти участь у першому публічному діалозі «За майбутнє без перешкод!», який відбудеться 04 грудня 2019 року, з 10.00 до 14.00 у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13.

Для участі у заході представникам громадських організацій необхідно зареєструватися, заповнивши форму в анкеті.  

Реєстрація триває до 2-го грудня!

До відома учасників! Якщо ви завітаєте на захід разом зі своїми дітьми,  задля цього на місці працюватимуть спеціалісти, які зможуть за ними  доглянути  та організувати змістовне дозвілля.

Також, у разі необхідності, можна організувати соціальний транспорт (для цього вкажіть відповідну інформацію в реєстраційній формі).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua