Версія для людей із вадами зору

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

24
вересня п'ятниця
час проведення 10:00

Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VII «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 06 квітня 2016 року № 72, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 квітня 2016 року за № 647/28777 (в редакції наказу Національного агентства України з питань державної служби від 16 березня 2018 року № 62) в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»:

  • заступник начальника управління – начальник відділу торгівлі управління торгівлі та побуту.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua) документи визначені в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби – заступника начальника управління – начальника відділу торгівлі управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Посилання на оголошення на Порталі вакансій

Загальні умови

Посадові обов’язки

Бере участь у розробці та організації виконання програм соціально-економічного розвитку міста Києва, спрямованих на поліпшення торговельного обслуговування населення.

Готує пропозиції по вдосконаленню нормативної бази галузі торгівлі, сприяння доведенню нормативних документів, що регламентують правила та порядок торгівлі до суб’єктів господарювання, які впроваджують діяльність у цій сфері.

Забезпечує методологічну і організаційну допомогу підприємствам торгівлі та ресторанного господарства незалежно від форм власності і підпорядкування, місцевим органам влади з питань торгівлі і споживчого ринку, а також щодо дотримання норм і правил торгівлі.

Бере участь у опрацюванні проєктів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади, проєктів рішень Київської міської ради та проєктів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що стосуються сфери торгівлі та ресторанного господарства.

Сприяє залученню суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства, переробної промисловості міста до участі у розвитку стаціонарної фірмової мережі, сезонної/пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, проведення тематичних ярмарків, торговельного обслуговуванні державних та міських масових заходів.

Здійснює організаційні заходи щодо розгортання сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, проведення тематичних ярмарків, торговельного обслуговування державних та міських масових заходів.

Здійснює організаційні заходи щодо опрацювання заяв суб’єктів господарювання щодо розміщення майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території міста Києва.

Забезпечує внесення у взаємодії з органами управління державним майном пропозицій про створення, реорганізацію і ліквідацію підприємств торгівлі та ресторанного господарства, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Організовує та бере участь у проведенні міських нарад, семінарів громадських оглядів, конкурсів з питань впорядкування нових форм організації торгівлі, підвищення рівня культури обслуговування населення та координації цієї діяльності.

Готує матеріали з питань сфери торгівлі та ресторанного господарства для розгляду на колегіях, оперативних нарадах у голови Київської міської державної адміністрації.

Здійснює, в межах своєї компетенції, контроль за підпорядкованими Департаменту та закріпленими за відділом торгівлі управління торгівлі та побуту комунальними підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та забезпечення реалізації, покладених на підприємство завдань.

Бере участь у здійсненні контролю за якістю торговельного обслуговування громадян суб'єктами господарювання незалежно від форм власності, що провадять підприємницьку діяльність на території міста Києва у сфері торгівлі та ресторанного господарства.

Опрацьовує відповідно до доручень, звернень і пропозицій державних органів та установ, громадських організацій, засобів масової інформації, народних депутатів, громадян, структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань торгівлі, готує пропозиції, відповіді.

Координує роботу профільних управлінь/відділів/районних в місті Києві державних адміністрацій з питань в сфері торгівлі та ресторанного господарства.

Виконує поточні завдання за дорученням начальника управління торгівлі та побуту Департаменту.

Умови оплати праці

посадовий оклад заступника начальника управління – начальника відділу торгівлі управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) складає 7800 гривень відповідно до Схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2021 році, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 15);

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

долучення додатків до заяви не є обов’язковим;

4) копію Державного сертифікату про рівень володіння

державною мовою (витяг з реєстру Держаних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається до 17 год 00 хв 21 вересня 2021 року виключно через Єдиний портал вакансій державної служби Національного агенства України з питань державної служби.

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку.

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно).

Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення  або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно).

24 вересня 2021 року 10 год. 00 хв.

м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А, управління торгівлі та побуту Департамент промисловості та розвитку підприємництва (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А, управління торгівлі та побуту Департамент промисловості та розвитку підприємництва (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Басейна, 1/2-А, управління торгівлі та побуту Департамент промисловості та розвитку підприємництва (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

За рішенням конкурсної комісії дата та час можуть бути змінені, про що конкурсантів буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Власова Олена Станіславівна, Осіпова Лілія Юріївна
235-07-18
dprp.kadry@ukr.net

Вимоги

1

Освіта

Вища освіта за освітним ступенем не нижче магістра.

2

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Ефективність координації з іншими

- здатність налагоджувати зв'язки з іншими структурними підрозділами державного органу, представниками інших державних органів, в тому числі з використанням цифрових технологій;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об'єднання та систематизації спільних зусиль

2

Прийняття ефективних рішень

- здатність приймати вчасні та виважені рішення;

- аналіз альтернатив;

- спроможність іти на виважений ризик;

- автономність та ініціативність щодо пропозицій і рішень

3

Якісне виконання поставлених завдань

- чітке і точне формулювання мети, цілей і завдань службової діяльності;

- комплексний підхід до виконання завдань, виявлення ризиків;

- розуміння змісту завдань і його кінцевих результатів, самостійне визначення можливих

шляхів досягнення

4

Цифрова грамотність

- вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків;

- вміння використовувати сервіси інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації; вміння перевіряти надійність джерел і достовірність даних та інформації в цифровому середовищі;

- здатність працювати з документами в різних цифрових форматах;

- зберігати, накопичувати, впорядкувати, архівувати цифрові ресурси та дані різних типів;

- здатність уникати небезпек в цифровому середовищі, захищати особисті та конфіденційні дані;

- вміння використовувати електронні реєстри, системи електронного документообігу та інші електронні урядові системи для обміну інформацією, для електронного листування в рамках своїх посадових обов’язків; вміння користуватись кваліфікованим електронним підписом (КЕП);

- здатність використовувати відкриті цифрові ресурси для власного професійного розвитку.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;                                                         

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції» та іншого законодавства

2

Знання законодавства у сфері

Знання:

- Господарського кодексу України;

- Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ»;

- Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

- Закону України «Про захист прав споживачів»;

- Закону України «Про очищення влади»;

- Закону України «Про звернення громадян»;

- Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

- постанов Кабінету Міністрів України, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері торгівлі.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua