Версія для людей із вадами зору

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

22
вересня середа
час проведення 10:00

Посилання на оголошення на сайті Нацдержслужби (розміщено 08.09.2021), номер вакансії  СК123456711

УМОВИ
проведення конкурсу на вакантну посаду державної служби  категорії «В» – 
головного спеціаліста відділу внутрішньої політики та взаємодії з інститутами громадянського суспільства
управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Загальні умови

Посадові обов’язки

Забезпечує підготовку і проведення разом з іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) консультацій з громадськістю з важливих питань державного та суспільного життя, зокрема Київського Форуму організацій громадянського суспільства, готує інформаційно-аналітичні матеріали з питань, що належать до компетенції відділу.

Здійснює адміністрування та координацію роботи розділу «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» в межах інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний веб-портал територіальної громади міста Києва».

Здійснює координаційну діяльність із структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) під час проведення громадської експертизи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Організовує проведення семінарів, конференцій, «круглих столів», зустрічей з представниками громадськості з питань, що належать до компетенції відділу та за результатами готує пропозиції на розгляд керівництва.

Вносить пропозиції по перспективному та поточному плануванню роботи Відділу.

Розглядає службову документацію згідно з дорученнями керівництва.

Готує інформаційні матеріали про виконання актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що регулюють розвиток відповідних сфер діяльності відділу.

Бере участь у виконанні завдань та заходів, передбачених міською цільовою програмою зі сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на відповідні роки.

Розглядає за дорученням керівництва звернення громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

Бере участь у підготовці і проведенні заходів, які заплановані Департаментом.

Умови оплати праці

 

Посадовий оклад –  5500 грн.

Надбавка до посадового окладу за ранг, інші надбавки та премії, додаткові стимулюючі виплати у вигляді надбавки за інтенсивність праці  – відповідно до законодавства.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково
Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами) (далі – Порядок);

 2) резюме за формою згідно з додатком 21, в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Якщо особою, яка бажає взяти участь у конкурсі, незалежно від обставин подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, її повторне подання не вимагається.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням https://career.gov.ua/.

Подача додатків до заяви не є обов’язковою.

Інформація приймається до 19 вересня  2021 року включно, виключно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua).

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

22 вересня 2021 року 10 год 00 хв

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б. (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Про дату і час проведення кожного етапу конкурсу учасники конкурсу будуть повідомлені додатково.

Учасникам конкурсу при собі необхідно мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Кандиба Оксана Михайлівна 
(044) 235-05-01
kadry.dsk@kmda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра  

2

Досвід роботи

не обов’язковий

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Цифрова грамотність

- вміння використовувати  комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання  своїх посадових обов'язків;

- вміння використовувати сервіси Інтернету для ефективного пошуку  потрібної інформації;

- вміння перевіряти надійність джерел і достовірність  даних та інформації у цифровому середовищі.

2.

Відповідальність

-  усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов'язків з дотриманням строків та встановлених процедур;
- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;                                                     
- здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати.

3.

Стресостійкість

- уміння розуміти та управляти своїми емоціями;
- здатність до самоконтролю;
- здатність до конструктивного ставлення до зворотного зв’язку, зокрема критики;
- оптимізм.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

 Знання:
- Конституції України;
- Закону України «Про державну службу»;
- Закону України «Про запобігання корупції».
Знання законодавства в обраній сфері:
Закони України:
«Про місцеве самоврядування в Україні»;
«Про місцеві державні адміністрації»;
«Про столицю України – місто-герой Київ»;
«Про доступ до публічної інформації»;
«Про інформацію».
Постанови Кабінету Міністрів України:
від 05 листопада 2008 року  № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади»;
від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка»;
від 03 листопада 2010 року  № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
Рішення Київської міської ради:
від 12 грудня 2019 року № 452/8025 «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.»;
від 12 листопада 2019 року № 41/7614 «Про затвердження Порядку організації громадських слухань в місті Києві».
Примірне положення про консультативний, дорадчий та інший допоміжний орган виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затверджене розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 лютого 2016 року № 70.
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 липня 2016 року № 503 «Про утворення Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)» - зі змінами
від 30 травня 2019 року № 987.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua