Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

29
вересня п'ятниця

Найближчим часом Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) планується проведення конкурсу з визначення перевізників пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Києва. Для розгляду можливості включення до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (відповідно до п. 23 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081) пропонуємо громадським організація в строк до 29.09.2023 року подати до Департаменту транспортної інфраструктури наступні документи:

  1. Заяву в довільній формі про підтвердження участі в роботі конкурсного комітету.
  2. Належним чином завірена копія Статуту або опису з кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги.
  3. Копія виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
  4. Належним чином завірена копія Протоколу установчих зборів (конференції) про створення громадської організації.
  5. Відомості про керівні органи громадської організації із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові керівника, членів інших керівних органів (за наявності), посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв'язку, а також зазначені відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадську організацію з наданням відповідних документів, що посвідчують повноваження представника (-ків).

Адреса Департаменту транспортної інфраструктури: м. Київ, вул. Леонтовича, 6. Контактна особа – Єрофєєнков Антон Олексійович, тел. 096 606 11 19, e-mail: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]