Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 18 травня 2018 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1. Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва».

Вирішили:

 1. Звернутися до юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з проханням надати роз’яснення щодо відповідності банківської гарантії, поданої у складі конкурсної пропозиції товариством з обмеженою відповідальністю «ФІНТЕХ ПРОЦЕСИНГ», умовам конкурсу у випадку зазначення у ній невірного ідентифікаційного коду бенефіціара (Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)).
 2. Перенести розгляд питання 1 порядку денного засідання комісії «Про підведення підсумків інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва» на наступне засідання комісії з метою заслуховування зазначеного в пункті 1 роз’яснення юридичного управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

По питанню 2. Про стан реалізації та можливість внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі в частині подовження термінів реалізації інвестиційного проекту.

Вирішили:

 1. Надати згоду на внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі.
 2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Печерській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «ГАМАІНВЕСТ» опрацювати та укласти додаткову угоду до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі, якою визначити строк розробки, погодження та затвердження проектної документації, та строк виконання невиконаної частини обов’язку Інвестора зі сплати Організатору конкурсу внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва – до 23 лютого 2019 року.
 3. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «ГАМАІНВЕСТ» з метою реалізації інвестиційного договору активізувати роботу з громадськістю із залученням необхідних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

По питанню 3. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проектів:

3.1. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Героїв Севастополя, 14-а у Солом’янському районі».

3.2. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Єреванська, 3-а у Солом’янському районі».

3.3. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 15-А у Солом’янському районі».

3.4. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою бульв. Івана Лепсе, 23-А у Солом’янському районі».

3.5. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Волинська, 4-а у Солом’янському районі».

3.6. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 21-Б у Солом’янському районі».

3.7. «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Виборзька, 42 у Солом’янському районі».

Вирішили:

 1. Виключити з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, наступні проекти:
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Героїв Севастополя, 14-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Єреванська, 3-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 15-А у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою бульв. Івана Лепсе, 23-А у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Волинська, 4-а у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. М. Донця, 21-Б у Солом’янському районі»;
 • «Реконструкція з надбудовою третього та мансардного поверхів нежитлового будинку під офісні приміщення та приміщення соціально-побутового призначення за адресою вул. Виборзька, 42 у Солом’янському районі».
 1. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку розробити проекти нормативних актів, пов’язаних з виключенням проектів з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

По питанню 4. Про стан виконання інвестиційного договору від 05.06.2014 №050-13/і/136 про будівництво торговельного комплексу по вул. Полярній, 20 в Оболонському районі.

Вирішили:

Визначити відсутність підстав для нарахування додаткового внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва згідно інвестиційного договору від 05.06.2014 № 050-13/і/136 про будівництво торговельного комплексу по вул. Полярній, 20 в Оболонському районі відповідно до Сертифікату відповідності закінченого будівництвом об’єкта серії ІУ № 165151410323 від 21.05.2015.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]