Версія для людей із вадами зору

Київська міська державна адміністрація оголошує добір кандидатур до регіональної комісії з реабілітації в місті Києві

19
жовтня вівторок
11
листопада четвер

18 жовтня 2021 року Київська міська державна адміністрація розпочинає прийом документів для добору кандидата члена регіональної комісії з  реабілітації в місті Києві від наукових установ і громадських об'єднань.

Порядок прийому документів і проведення жеребкування встановлений Положенням про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 березня 2019 року № 418 «Про затвердження Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві» (далі – Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві). Зазначене Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві розміщено на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації у розділі: Київ та міська влада – рішення та розпорядження. (https://kyivcity.gov.ua/npa.html)

Бажаючі взяти участь у жеребкуванні кандидати до членів регіональної комісії з  реабілітації в місті Києві від наукових установ і громадських об'єднань мають протягом 25 днів від дати оголошення про початок добору кандидатур подати до Київської міської  державної адміністрації наступні документи:

  1. заяву за формою, наведеною у додатку 1 до Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві;
  2. копію статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об'єднання;
  3. копію рішення, ухваленого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об'єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об'єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії в місті Києві від наукової установи, громадського об'єднання;
  4. лист довільної форми, де зазначається інформація про дослідження у сфері історії України XX століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов'язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об'єднанням;
  5. заява довільної форми представника наукової установи, громадського об'єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії з реабілітації в місті Києві, у якій в обов'язковому порядку має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

Усі зразки вказаних документів наявні в додатках до Положення про регіональну комісію з реабілітації в місті Києві. Зазначені документи подаються засобами поштового зв’язку або безпосередньо через канцелярію Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, перший поверх). Прийом документів проводиться з 08:00 год. 19 жовтня 2021 року та завершиться о 17:00 год. 11 листопада 2021 року включно.

Публічне жеребкування відбудеться 17 листопада 2021 року о 15:00 в приміщенні будинку Київської міської ради (м. Київ, вул. Хрещатик, 36, зала засідань кабінет № 514).

Київська міська державна адміністрація забезпечить онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації.

Особа, відповідальна за прийом документів: Саранча Андрій Валерійович – секретар комісії з добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України XX століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв тоталітарних режимів. Тел. (044) 202 75 83, е-mail ak@kma.gov.ua

Довідка

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» № 2325-УШ від 05 травня 2018 року при Київській міській державній адміністрації утворено  регіональну комісію з реабілітації в місті Києві.

Комісія працює у складі одинадцяти осіб, семеро з яких представляють державні органи влади (Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Головне управління Національної поліції України в місті Києві, Державний архів міста Києва, Головне управлення Служби безпеки України в місті Києві та Київській області, Український інститут національної пам’яті, Київська міська рада, Прокуратура міста Києва).

Четверо членів регіональної комісії з реабілітації в місті Києві обрані з кандидатур, делегованих науковими установами, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, громадськими об’єднаннями, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів.

Конкурсний добір кандидатури члена регіональної комісії з реабілітації в місті Києві проводиться у зв’язку з припиненням повноважень одного члена регіональної комісії, делегованого громадським об’єднанням, що провадить діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв тоталітарних режимів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua