Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМДА оголошує конкурс із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами) та від 02.06.2017 № 652 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

1. Інформація про об’єкт інвестування:

1.1. Об’єктом інвестування є мережа станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту (далі – Об’єкт інвестування) за наступними 9 (дев’ятьма) адресами:

№ п/п

Адреси розташування об’єктів інвестування

Обліковий код земельної ділянки

Номер локації у відповідності до передпроектних пропозицій

1

Дніпровська набережна у Дніпровському районі

90:134:007

№1

2

Долобецький острів у Дніпровському районі

66:059:012

№2

3

просп. Генерала Ватутіна у Деснянському районі

62:201:175

№3

4

вул. Колекторна, біля озера Тягле у Дарницькому районі

інвентаризація не проводилась

№4

5

вул. 55-а Садова, біля ділянки 183 (озеро Мартишів) у Дарницькому районі

інвентаризація не проводилась

№5

6

вул. Малоземельна, біля ділянки 13-б (Південний міст) у Дарницькому районі

інвентаризація не проводилась

№6

7

вул. Набережно-Корчуватська у Голосіївському районі

90:019:065

№7

8

вул. Прирічна, 5 в Оболонському районі

78:215:029

№8

9

вул. Прирічна, 25 в Оболонському районі

78:215:071

№9

1.2. Створення Об’єкта інвестування здійснюється на земельних ділянках у Оболонському, Деснянському, Голосіївському, Дніпровському та Дарницькому районах м. Києва, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва (далі – Земельні ділянки). Набуття Інвестором права власності або користування (оренди) Земельними ділянками на підставі інвестиційного договору заборонено.

1.3. Створення Об’єкта інвестування – сукупність проектних, монтажних та інших робіт, спрямованих на встановлення станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту та створення Об’єкта інвестування в цілому.

1.4. Тимчасова споруда – одноповерхова споруда що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюються тимчасово, без улаштування фундаменту.

1.5. Станція прокату – дві тимчасові одноповерхові споруди, що виготовляються з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюються тимчасово, без улаштування фундаменту, орієнтовні техніко-економічні показники яких визначені у пункті 1.7 цих Умов (далі – Станція прокату).

1.6. Об’єкт інвестування складається із 9 (дев’яти) Станцій прокату для зберігання каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту.

1.7. Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату):

№п/п

Показник

Одиниця виміру

Всього

1.

Станція прокату, в тому числі:

од.

9

 

Площа по зовнішньому контуру трьох зблокованих тимчасових споруд №1

м2

78,0

Загальна площа трьох зблокованих тимчасових споруд №1, в тому числі:

м2

66,0

1.01

Приміщення для зберігання каяків

м2

22,0

1.02

Приміщення для зберігання каяків

м2

22,0

1.03

Приміщення для зберігання каяків

м2

22,0

Площа по зовнішньому контуру чотирьох зблокованих тимчасових споруд №2

м2

105,0

 

Загальна площа чотирьох зблокованих тимчасових споруд №2, в тому числі:

м2

92,0

 

2.01

Вбиральня (біотуалет)

м2

19,0

 

2.02

Камера зберігання

м2

27,0

 

2.03

Приміщення для зберігання каяків

м2

27,0

 

2.04

Приміщення для зберігання каяків

м2

19,0

2.

Висота Станцій прокату , в тому числі:

м

 

 

-       зблокована тимчасова споруда №1

м

4,0

 

-       зблокована тимчасова споруда №2

м

3,5

3.

Поверховість

поверх

1

1.8. Орієнтовна вартість створення Об’єкта інвестування – 10 560 000,00 грн (Десять мільйонів п’ятсот шістдесят тисяч гривень 00 коп.) з урахуванням ПДВ, в тому числі ПДВ – 1 760 000,00 грн (Один мільйон сімсот шістдесят тисяч гривень 00 коп.).

1.9. Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо Об’єкта інвестування, у тому числі остаточна (загальна) вартість створення Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі затвердженої в установленому порядку проектної документації або іншої документації, передбаченої законодавством України.

1.10. Остаточне місце розташування Станцій прокату визначається паспортом прив’язки тимчасових споруд.

1.11. Інвестор зобов’язується, окрім створення Об’єкта інвестування, виконати роботи із благоустрою території навколо 9 (дев’яти) Станцій прокату, техніко-економічні показники яких визначені в пункті 1.12 цих Умов (далі – Роботи із благоустрою). Після закінчення виконання зазначених робіт, що підтверджується актом, підписаним між Замовником та Інвестором, Інвестор зобов’язується безкоштовно передати результати виконаних робіт (майно) до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

1.12. Орієнтовні техніко-економічні показники Робіт із благоустрою:

№п/п

Показник

Одиниця виміру

Всього

1

Лави для відпочинку

шт.

15

2

Урни для сміття

шт.

15

3

Ліхтарі вуличні

шт.

15

1.13. Строк виконання Робіт із благоустрою, в тому числі черговість їх виконання, визначається за погодженням із Замовником, але повинен бути не більше 9 (дев’яти) місяців з моменту набрання чинності інвестиційним договором. Обсяг фінансування Робіт із благоустрою визначається за погодженням із Замовником, виходячи із запропонованої Інвестором суми, але не менше 231 090,00 грн (Двісті тридцять одна тисяча дев’яносто гривень 00 коп.).

1.14. Остаточні техніко-економічні показники Робіт із благоустрою та остаточна (загальна) вартість таких робіт будуть визначені відповідно до затвердженої проектної документації або іншої документації, передбаченої законодавством України.

2. Укладання з переможцем інвестиційного договору та окремі його умови:

2.1. Переможець конкурсу (Інвестор) визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва (далі – Комісія), яке затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Замовник реалізації проекту – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» (код ЄДРПОУ 40092489, адреса: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32, далі – Замовник).

2.3. Замовник підготовчих (передінвестиційних) робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» (код ЄДРПОУ 21655857, адреса: 01004, м. Київ, вул. Терещенківська, 11-А).

2.4. Створення Об’єкта інвестування відбувається у встановленому законодавством України порядку відповідно до інвестиційного договору, який укладається між Інвестором, Замовником та Організатором конкурсу (Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)) та, у разі необхідності, інших договорів, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

2.5. Умовами інвестиційного договору, в межах законодавства України, може бути передбачене делегування Замовником Інвестору частини прав та обов’язків, необхідних для створення Об’єкта інвестування.

2.6. Після укладення інвестиційного договору, у разі необхідності, Інвестор спільно із Замовником укладають інші угоди, необхідні для реалізації інвестиційного проекту, згідно із законодавством України.

2.7. Інвестор протягом 3 (трьох) місяців з моменту набрання чинності інвестиційним договором зобов’язується забезпечити в установленому порядку подання до уповноваженого органу заяв та необхідних матеріалів і документів для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд, та укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою. Інвестор зобов’язується отримати усі передбачені законодавством України документи, необхідні для створення Об’єкта інвестування.

2.8. Впродовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд на всі Станції прокату, що є складовими Об’єкта інвестування, Інвестор спільно із Замовником та Організатором конкурсу визначають графік реалізації інвестиційного проекту шляхом підписання додаткової угоди до інвестиційного договору, яка буде його невід’ємною частиною.

2.9. Створення Об’єкта інвестування, орієнтовні техніко-економічні показники якого визначені у пункті 1.7 цих Умов, здійснюється виключно з урахуванням вимог законодавства України, в тому числі містобудівного, земельного, природоохоронного, законодавства у сфері охорони праці та безпеки виробництва. Встановлення Станцій прокату здійснюється з урахуванням вимог законодавства України, в тому числі актів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.10. Створення Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату) здійснюється шляхом встановлення виключно збірно-розбірних тимчасових конструкцій, без облаштування фундаментів. Будівництво капітальних споруд на Земельних ділянках заборонено. Створення Об’єкта інвестування здійснюється без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на Земельних ділянках та території створення Об’єкта інвестування. Інвестор зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату) без завдання шкоди Земельним ділянкам та природним об’єктам, розташованим на території створення Об’єкта інвестування.

2.11. Строк створення Об’єкта інвестування повинен бути не більше нормативного, що визначається затвердженою проектною документацією або іншою документацією, передбаченою законодавством України, але не більше 12 (дванадцяти) місяців з моменту набрання чинності інвестиційним договором. Факт створення та готовності Об’єкта інвестування до експлуатації підтверджується актом, підписаним між Замовником та Інвестором.

2.12. Право власності на Об’єкт інвестування належить Інвестору. Об’єкт інвестування та його складові (Станції прокату) не є нерухомим майном та право власності Інвестора на них не підлягає державній реєстрації.

2.13. Строк дії інвестиційного договору – 10 (десять) років з моменту набрання ним чинності.

Протягом строку дії інвестиційного договору Інвестор не має права змінювати функціональне призначення Об’єкта інвестування та без згоди Організатора конкурсу та Замовника відчужувати Об’єкт інвестування.

2.14. До початку експлуатації Об’єкта інвестування Інвестор зобов’язаний отримати усі передбачені законодавством України документи, необхідні для його експлуатації. Інвестор зобов’язується протягом строку дії інвестиційного договору забезпечити експлуатацію Об’єкта інвестування відповідно до діючих санітарних норм і правил, технічних вимог, інших вимог законодавства України, рішень Київської міської ради та розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також забезпечувати благоустрій території створення Об’єкта інвестування відповідно до вимог законодавства України.

2.15. Інженерні мережі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і знаходяться в зоні створення Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату), у разі необхідності, в установленому порядку демонтуються і за кошти Інвестора створюються нові, які безоплатно передаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

У разі виникнення аварійної ситуації інженерних мереж, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і знаходяться в зоні створення Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату), Інвестор зобов’язаний здійснити переміщення Станцію прокату за власний рахунок на час усунення аварійної ситуації.

2.16. Об’єкти благоустрою, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і знаходяться в зоні створення Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату), у разі необхідності, демонтуються і за кошти Інвестора створюються нові, які передаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Інвестор зобов’язаний у випадках, передбачених законодавством України, забезпечити отримання дозвільних документів на порушення об’єктів благоустрою.

2.17. Інвестор має право використовувати Об’єкт інвестування для провадження господарської діяльності, пов’язаної з експлуатацією Об’єкта інвестування за його функціональним призначенням, відповідно до законодавства України.

Інвестор має право на отримання прибутку від комерційної діяльності, пов’язаної з використанням Об’єкта інвестування, зокрема, надавати супутні послуги відвідувачам Об’єкта інвестування (продаж безалкогольних напоїв, продуктів харчування тощо). Така діяльність на території Об’єкта інвестування здійснюється Інвестором відповідно до законодавства України.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Фінансування Інвестором усіх витрат (у тому числі понесених Замовником), пов’язаних із реалізацією інвестиційного проекту, протягом періоду часу з моменту набрання чинності інвестиційним договором і закінчуючи моментом повного виконання сторонами інвестиційного договору своїх зобов’язань, у тому числі, але не виключно, витрат, пов’язаних із підготовкою документів, необхідних для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд, оформленням паспортів прив’язки тимчасових споруд, укладенням договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою та сплатою пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою за відповідний період, сплатою інших обов’язкових платежів, встановлених законодавством України, створенням Об’єкта інвестування, а також експлуатацією Об’єкта інвестування, санітарним утриманням та забезпеченням благоустрою території створення Об’єкта інвестування, вирішенням земельних питань, у тому числі пов’язаних з утриманням Земельних ділянок, протягом строку дії інвестиційного договору, витрат, пов’язаних із виконанням Робіт із благоустрою, інших витрат, пов’язаних із реалізацією інвестиційного проекту.

3.2. Інвестор здійснює відшкодування витрат Замовника, пов’язаних з реалізацією Інвестиційного проекту, за умови попереднього погодження Інвестором їх здійснення.

3.3. Сплата Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у розмірі 150 000,00 грн (Сто п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.), у разі визнання учасника переможцем. Зазначені кошти сплачуються Інвестором протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту набрання чинності інвестиційним договором.

Кошти, сплачені Інвестором на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, поверненню не підлягають.

3.4. У разі, якщо техніко-економічні показники (площа) Станцій прокату будуть більшими, ніж орієнтовні техніко-економічні показники (площа) Станцій прокату, визначені в пункті 1.7 цих Умов, Інвестор звертається до Організатора конкурсу з проханням розглянути питання щодо зміни техніко-економічних показників (площі) Станцій прокату на засіданні Комісії.

Таке звернення Інвестора розглядається на засіданні Комісії. На підставі рішення Комісії сторони інвестиційного договору письмово погоджують новий розмір внеску Інвестора на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, зазначеного у пункті 3.3. цих Умов, при цьому розмір додаткового внеску визначається із врахуванням вартості 1 кв.м площі Станцій прокату, що розраховується на основі орієнтовної вартості створення Об’єкта інвестування (п. 1.8 цих Умов, з урахуванням індексу споживчих цін) та техніко-економічних показників (площі) Станцій прокату (п. 1.7. цих Умов), та укладають додаткову угоду до інвестиційного договору.

3.5. Компенсація Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт витрат, пов’язаних із виконанням підготовчих (передінвестиційних) робіт у розмірі, що становить 390 142,00 грн (Триста дев’яносто тисяч сто сорок дві гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ, у разі визнання учасника переможцем.

Вказані кошти сплачуються Інвестором протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту набрання чинності інвестиційним договором.

Зазначені кошти поверненню не підлягають.

3.6. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантій банку щодо забезпечення виконання ним фінансових зобов’язань перед міським бюджетом (пункт 3.3 цих Умов – Гарантія 1), замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт (пункт 3.5 цих Умов – Гарантія 2).

Гарантія 1 має передбачати:

‒ сплату банком коштів (визначених цими Умовами сум) Організатору конкурсу у разі, якщо інвестиційний договір не укладено протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання переможцем конкурсу запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору, у випадку, коли переможець конкурсу відмовляється від підписання інвестиційного договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору;

‒ сплату банком коштів / несплаченої частини коштів (визначених цими Умовами сум) Організатору конкурсу у разі прострочення Інвестором оплати на понад 10 (десять) днів від встановленої в інвестиційному договорі дати її здійснення.

Гарантія 2 має передбачати:

‒ сплату банком коштів (визначених цими Умовами сум) Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт у разі, якщо інвестиційний договір не укладено протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання переможцем конкурсу запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору, у випадку, коли переможець конкурсу відмовляється від підписання інвестиційного договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору;

‒ сплату банком коштів / несплаченої частини коштів (визначених цими Умовами сум) Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт у разі прострочення Інвестором оплати на понад 10 (десять) днів від встановленої в інвестиційному договорі дати її здійснення.

3.7. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 2 550,00 грн (Дві тисячі п’ятсот п’ятдесят гривень 00 коп.) на розрахунковий рахунок № 31511934026001, банк отримувач – Казначейство України, код банку 899998, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУК у м. Києві.

Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.8. Інвестиційний договір укладається протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання переможцем конкурсу запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору. Якщо протягом зазначеного строку переможець конкурсу відмовився від підписання інвестиційного договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про визначення переможця конкурсу скасовується у встановленому порядку.

З моменту скасування рішення про визначення переможця конкурсу Організатор конкурсу протягом 5 (п’яти) днів готує відповідне розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування результатів інвестиційного конкурсу та надає право Комісії розпочати переговори з іншими учасниками з числа тих, хто запропонував найкращі умови здійснення інвестицій під час проведення конкурсу.

3.9. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально в письмовій формі подавати Організатору конкурсу та Замовнику інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою Організатором конкурсу.

3.10. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується на вимогу Організатора конкурсу та Замовника надавати документально підтверджену інформацію щодо виконання цих Умов та умов інвестиційного договору протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання запиту.

3.11. Контроль за реалізацією інвестиційного проекту здійснює Замовник, а за виконанням цих Умов – Організатор конкурсу.

3.12. Організатор конкурсу має право розірвати інвестиційний договір в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Інвестором зобов’язань, передбачених пунктами 1.11-1.13, 2.7-2.11, 2.13, 2.14, 3.1, 3.3, 3.5, 3.9 цих Умов та інших умов інвестиційного договору.

3.12.1. У разі невиконання Інвестором зобов’язань за інвестиційним договором, питання розірвання інвестиційного договору за пропозицією Організатора конкурсу та/або Замовника виносяться на розгляд Комісії.

3.12.2. Після розгляду Комісією та прийняття нею рішення Організатор конкурсу повідомляє Інвестора про:

‒ необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору протягом 30 (тридцяти) днів;

‒ терміни розірвання інвестиційного договору у разі неусунення Інвестором порушення його Умов.

У разі неусунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору протягом 37 (тридцяти семи) календарних днів з дня направлення Організатором конкурсу на адресу Інвестора, зазначену в інвестиційному договорі, повідомлення про розірвання, договір буде вважатись розірваним.

3.12.3. У разі усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору Інвестор листом повідомляє Організатора конкурсу про виконання зобов’язань та надає інформацію з копіями підтверджуючих документів про фактичне виконання робіт згідно з умовами інвестиційного договору.

3.12.4. Замовник у письмовому вигляді надає Організатору конкурсу підтвердження виконання Інвестором зобов’язань, зазначених у підпункті 3.12.3 пункту 3.12 цих Умов.

3.13. Інвестиційним договором встановлюються штрафні санкції за неналежне виконання або невиконання Інвестором своїх зобов’язань, у тому числі, але не виключно:

‒ виконання робіт із створення Об’єкта інвестування з порушенням строків, визначених в пункті 2.11 цих Умов, вимог будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень – штраф у розмірі 10% (десяти відсотків) від остаточної (загальної) вартості створення Об’єкта інвестування, який сплачується на користь Замовника;

‒ ненадання або несвоєчасне надання Організатору конкурсу/Замовнику інформації на запит Організатора конкурсу/Замовника відповідно до пункту 3.10 цих Умов – пеня (неустойка) в розмірі 0,05% від остаточної (загальної) вартості створення Об’єкта інвестування за кожен день прострочення, яка сплачується відповідно на користь Організатора конкурсу/Замовника;

‒ невиконання або неналежне виконання обов’язків, передбачених пунктами 1.11-1.13 цих Умов, – штраф у розмірі 100% від остаточної (загальної) вартості створення Об’єкта інвестування, який сплачується на користь Замовника;

‒ невиконання обов’язків щодо компенсації витрат, понесених Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт, відповідно до пункту 3.5 цих Умов – пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення, яка сплачується на користь Замовника підготовчих (передінвестиційних) робіт;

‒ невиконання обов’язків щодо сплати Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва відповідно до пункту 3.3 цих Умов – пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення, яка сплачується на користь Організатора конкурсу.

3.14. В разі закінчення строку дії інвестиційного договору, в тому числі його дострокового розірвання, Інвестор зобов’язується протягом 20 (двадцяти) днів з моменту закінчення строку дії інвестиційного договору, в тому числі дострокового розірвання, здійснити за власний рахунок демонтаж Об’єкта інвестування (його складових – Станцій прокату) та провести відновлення порушеного благоустрою на місцях встановлення. У разі нездійснення Інвестором такого демонтажу за власний рахунок протягом 20 (двадцяти) днів з моменту закінчення строку дії інвестиційного договору, в тому числі дострокового розірвання, Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київблагоустрій» або районна в місті Києві державна адміністрація вживають заходів щодо демонтажу таких тимчасових споруд за рахунок коштів бюджету міста Києва з подальшим відшкодуванням усіх витрат Інвестором.

4. Додаткові умови конкурсу:

4.1. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

4.2. Учасник має право надати додаткові пропозиції, спрямовані, зокрема, на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

5. Основний критерій визначення переможця конкурсу:

5.1. Найкраща пропозиція щодо розміру внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, визначеного в пункті 3.3 цих Умов.

6. Додаткові критерії визначення переможця:

6.1. Найкраща пропозиція щодо вартості Робіт із благоустрою, визначених в пункті 1.13 цих Умов.

6.2. Найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником у фінансування Об’єкта інвестування.

6.3. Надійність учасника, яка визначається на підставі представленої фінансової звітності.

6.4. Найкращі умови використання Об’єкта інвестування.

7. До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

7.1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

7.2. Не надали відповідні фінансові документи, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

7.3. Знаходяться в стадії ліквідації (припинення).

7.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

7.5. Мають прострочену заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

7.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов’язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

7.7. Особи, щодо яких встановлено обмеження рішенням Київської міської ради «Про суб’єктів господарювання Російської Федерації та таких, що знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в місті Києві» від 16.03.2017 № 9/2231.

8. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, тел. 202-76-78, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00) протягом 30 (тридцяти) днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 30 (тридцяти) днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, тел. 202-76-78, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

10. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єкта інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, тел. 202-76-78, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00).

11. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]