Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс із залучення інвестора

10
грудня неділя

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 №1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 25.03.2015 №265 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації інвестиційного проекту «Про облаштування місць для розміщення реклами на території, спорудах, зовнішніх та внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Київський метрополітен», рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року № 1403, (протокол від 24 червня 2015 року № 71/2015).

1. Інформація про об’єкт інвестування:

1.1. Об’єктом інвестування є облаштування місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Київський метрополітен», внутрішнє освітлення рухомого складу (ЛОТ 1).

1.2. Предметом інвестування є:

- облаштування спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу;

- впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів (до 245 вагонів).

1.3. Орієнтовні техніко-економічні показники Об'єкта інвестування:
 

1.

Облаштування спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу

1.1

Кількість вагонів

711 шт

1.2

Розмір рекламного поля

не більше 62 см * 62 см, але не менше 31 см * 31 см

1.3

Площа спеціальних конструкцій в 1 вагоні

4,0362 м/3,844 м2

1.4

Загальна площа місць облаштованих спеціальними конструкціями (відповідно до схем розміщення)

2851,48 м2

1.5

Орієнтовна вартість облаштування 1 м2спеціальної конструкції згідно комерційних пропозицій, наданих компаніями виробниками до КП «Київреклама»

300,00 грн, у тому числі ПДВ – 60, 00 грн

1.6.

Загальна орієнтовна вартість облаштування спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу

855 444, 00 грн, у тому числі ПДВ – 171 088,80 грн

2.

Впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів

2.1

Загальна кількість вагонів, у т.ч.

245 шт

2.1.1

Святошинсько – Броварська лінія

43 шт

2.1.2

Куренівсько – Чернігівська лінія

132 шт

2.1.3

Сирецько – Печерська лінія

70 шт

2.2.

Загальна орієнтовна вартість, у т. ч.

3 353 900,00 грн з ПДВ

 

Святошинсько – Броварська лінія

587 400,00 грн

 

Куренівсько – Чернігівська лінія

1 808 202,00 грн

 

Сирецько – Печерська лінія

958 300,00 грн

1.4 Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо Об’єкта інвестування, у т.ч. остаточна вартість Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі розробленої конструкторської документації.

1.5    Вимоги до спеціальних конструкцій та схеми їх розміщення зазначені у погоджених Орієнтовних техніко – економічних показниках з облаштування місць для розміщення реклами на території, спорудах, зовнішніх та внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходяться на балансі КП «Київський метрополітен», з якими учасники можуть ознайомитись при отриманні конкурсної документації.

1.6    Впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів здійснюється відповідно до Програми технічного розвитку Київського метрополітену на 2015 рік, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.12.2014 №1398, та Програми технічного розвитку Київського метрополітену на 2015 рік (першочергові заходи), затвердженої наказом комунального підприємства «Київський метрополітен» від 16.03.2015 №116-Н.

2. Укладання з переможцем конкурсу інвестиційного договору та окремі його умови.

2.1. Переможець конкурсу (Інвестор) визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва (далі - Комісія) та затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Замовником підготовчих робіт та замовником реалізації проекту є комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київреклама» (далі – КП «Київреклама»).

2.3. Облаштування спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу відбувається відповідно до укладеного інвестиційного договору між Інвестором, Замовником реалізації проекту, Організатором конкурсу та комунальним підприємством «Київський метрополітен» (далі – КП «Київський метрополітен» (та, у разі необхідності, інших договорів/угод).

2.4. Інвестор бере на себе зобов’язання надавати місця для розміщення соціальної реклами та інформації соціального характеру на відповідний період за зверненням уповноваженого органу та у строк, передбачений дорученням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах 5 % площі поверхонь спеціальних конструкцій, на розміщення яких Інвестором будуть одержані Погодження на розміщення реклами на транспорті.

2.5. У разі наявності чинних договорів на розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Київський метрополітен», Інвестор приступає до облаштування місць для розміщення реклами після закінчення дії зазначених договорів.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Фінансування Інвестором усіх витрат, пов’язаних з:

-   облаштуванням спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу;

-   впровадженням енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів на суму не менше 2 000 000,00 грн без урахування ПДВ.

3.2. Протягом 60-денного терміну з моменту укладення інвестиційного договору Інвестор проводить обстеження площ для облаштування спеціальними конструкціями місць для розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу, виготовлення та встановлення спеціальних конструкцій до початку сплати ним щомісячної плати за розміщення рекламних засобів.

3.3. Внесення Інвестором щомісячної плати за розміщення реклами на облаштованих ним місцях для розміщення реклами відповідно до Порядку визначення розміру плати за розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.05.2012 №838, та фінансування ним усіх витрат, пов’язаних з облаштуванням, розміщенням (встановлення, монтаж, демонтаж), експлуатацією рекламних засобів на внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходиться на балансі КП «Київський метрополітен».

3.4. Плата за розміщення реклами на внутрішніх поверхнях рухомого складу, що знаходиться на балансі КП «Київський метрополітен», не включає в себе ПДВ, який має бути обчислений додатково відповідно до вимог законодавства.

3.5. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантії банку щодо забезпечення виконання ним зобов’язань перед КП «Київський метрополітен» та КП «Київреклама».

3.6. Враховуючи необхідність технічного розвитку Київського метрополітену та відповідно до абзацу 6 підпункту 6.2.5 пункту 6.2 Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, внесок на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва Організатору конкурсу становить 0 грн.

3.7. Обсяг фінансування впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів становить не менше 2 000 000,00 грн без урахування ПДВ. Зазначені кошти інвестором сплачуються КП «Київський метрополітен» протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня набрання чинності інвестиційним договором.

У разі, якщо запропонований переможцем конкурсу обсяг фінансування впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів перевищить загальну орієнтовну вартість впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів, зазначену у п. 1.3 цих Умов, то різниця у коштах спрямовується КП «Київський метрополітен» на реалізацію заходів, передбачених Програмою технічного розвитку Київського метрополітену на 2015 рік, затвердженою розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01.12.2014 № 1398, та Програмою технічного розвитку Київського метрополітену на 2015 рік (першочергові заходи), затвердженою наказом КП «Київський метрополітен» від 16.03.2015 №116-Н.

3.8. Компенсація Інвестором Замовнику виконання підготовчих робіт витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням інвестиційного конкурсу, у розмірі 1 % від орієнтовної вартості виготовлення всіх рекламних засобів (спеціальних конструкцій) без урахування ПДВ, що становить 8 554,44 грн, у разі визнання учасника переможцем, сплачується протягом 10 (десяти) календарних днів з дня укладання інвестиційного договору. Кошти, сплачені інвестором в якості компенсації, поверненню не підлягають.

3.9. Учасник конкурсу зобов’язаний сплатити реєстраційний внесок в розмірі 1700,00 грн. без ПДВ на розрахунковий рахунок № 31515934700001 в ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУ ДКСУ у м. Києві.

Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.10. Переможцем конкурсу визнається претендент, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Києва.

3.11. Термін реалізації проекту становить 5 (п’ять) років з моменту укладення інвестиційного договору.

4. Критерії визначення переможця конкурсу.

4.1. Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найкраща пропозиція щодо обсягу фінансування впровадження енергозберігаючих освітлювальних приладів (світлодіодних модулів) в мережах освітлення салонів вагонів.

4.2. Додаткові критерії визначення переможця конкурсу:

4.2.1.    Найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту.

4.2.2.    Найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником у фінансування об'єкта інвестування.

4.2.3.    Надійність учасника та серйозність його намірів.

4.2.4.    Найкращі умови використання об'єкта інвестування для надання рекламних та інформаційних послуг для задоволення громадських потреб.

5. До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

5.1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

5.2. Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

5.3. Знаходяться в стадії ліквідації, припинення.

5.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

5.5. Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

5.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов'язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією та підпорядкованими комунальними підприємствами.

6. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. кім. 619, тел. 202-72-91, 202-76-80, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00) протягом (14) чотирнадцяти календарних днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

7. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом (14) чотирнадцяти календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 619, тел. 202-72-91, 202-76-80, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

8. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єкта інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 619, тел. 202-72-91, 202-76-80, 202-72-75 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00).

9. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]