Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва центру позашкільної освіти на території ліцею «Універсум» на вул. Політехнічній, 3-а у Шевченківському районі міста Києва

13
серпня субота

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс по залученню інвестора.

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 №1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 29.08.2012 №1504 «Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації інвестиційних проектів будівництва».

1.         Інформація про об’єкт інвестування.

1.1. Об’єктом інвестування є будівництво центру позашкільної освіти на території ліцею «Універсум» на вул. Політехнічній, 3-а у Шевченківському районі міста Києва.

1.2. Площа земельної ділянки – 0,95 га (у постійному користуванні ліцею «Універсум»), у т. ч. площа забудови – 627 м2.

1.3. Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування:

№ п/п

Назва

Одиниця виміру

Кількість

1

Площа забудови

м2

627

2

Загальна площа будівлі

м2

1 500

3

Будівельний об’єм

м3

6 854

4

Площа асфальтування

м2

550

5

Площа озеленення

м2

3 136

6

Площа гравійного покриття

м2

528

7

Площа покриття бігової доріжки

м2

607

8

Площа майданчиків для гри з м’ячем

м2

600

9

Площа майданчика для відпочинку

м2

200

10

Площа майданчика для силових вправ

м2

157

11

Площа майданчика для стрибків у довжину

м2

157

12

Площа гімнастичних майданчиків

м2

528

13

Пряма бігова доріжка

м

3х70

14

Периметр огородження

м/п

387

15

Оздоблення фасаду (штукатурка та фарбування) будівлі ліцею «Універсум»

м2

1 326

 

1.4. Орієнтовна вартість будівництва Об’єкта інвестування – 14 017 500,00 грн. (з урахуванням ПДВ), в т.ч. ПДВ – 2 336 250,00 грн.

1.5. Остаточні техніко-економічні показники та детальна інформація щодо Об’єкта інвестування, в т.ч. остаточна вартість будівництва Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі розробленої проектної документації.

1.6. Крім будівництва Об’єкта інвестування (Центру позашкільної освіти), Інвестор зобов’язується виконати роботи відповідно до підпунктів 4-15 пункту 1.3 цих Умов на суму не менше 2 000 000,00 грн.

Черговість виконання робіт та обсяг їх фінансування, виходячи із запропонованої Інвестором суми, але не менше 2 000 000,00 грн., визначається Замовником будівництва Об’єкта інвестування.

1.7. Об’єкт інвестування (Центр позашкільної освіти) використовуватиметься для фізичного, культурного та духовного виховання дітей, в т. ч. в групах короткого дня.

2. Укладення з переможцем конкурсу інвестиційного договору та окремі його умови.

2.1. Переможець конкурсу - Інвестор визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів (далі – комісія), яке затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Замовник реалізації проекту – Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація.

2.3. Замовник будівництва Об’єкта інвестування – ліцей «Універсум».

2.4. Замовник підготовчих (передінвестиційних) робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.5. Замовник реалізації проекту, Замовник будівництва Об’єкта інвестування спільно з Інвестором забезпечують вирішення земельних і майново-правових питань, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, в установленому порядку.

2.6. Будівництво Об’єкта інвестування відбувається у встановленому законом порядку відповідно до укладеного інвестиційного договору між Інвестором, Замовником проекту, Замовником будівництва та Організатором конкурсу та, у разі необхідності, інших договорів, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

Умовами інвестиційного договору, в межах чинного законодавства України, може передбачатись делегування (часткове делегування) прав та обов’язків Замовника будівництва Інвестору шляхом укладення окремої угоди між ними.

2.7. Інженерні мережі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і потрапляють в зону будівництва Об’єкта інвестування, в установленому порядку демонтуються і за кошти Інвестора створюються нові, необхідні для функціонування Об’єкта інвестування, які в подальшому безоплатно передаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва в установленому порядку.

2.8. Після введення Об’єкта інвестування в експлуатацію Інвестор в установленому порядку оформляє право власності виключно на будівлю центру позашкільної освіти, що була ним збудована.

Інженерні мережі, зазначені у п. 2.7 цих Умов, безоплатно передаються та зараховуються до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2.9. Протягом строку дії Інвестиційного договору Інвестор не має права змінювати функціональне призначення Об’єкта інвестування та без згоди Організатора конкурсу та Замовника реалізації проекту відчужувати Об’єкт інвестування третім особам.

Строк дії інвестиційного договору – 10 років.

2.10. Після введення Об’єкта інвестування в експлуатацію Інвестор зобов’язується вчинити всі необхідні дії щодо оформлення у встановленому порядку права користування/власності на земельну ділянку, а Замовник проекту та/або Замовник будівництва - надати згоду на таке оформлення.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Фінансування Інвестором усіх витрат, пов’язаних з отриманням вихідних даних для проектування, проектуванням, будівництвом та прийняттям в експлуатацію закінченого будівництвом Об'єкта інвестування (у т. ч. сплата пайової участі у розвиток інфраструктури м. Києва), вирішенням земельних питань, та інших витрат, пов’язаних з Об’єктом інвестування.

3.2. Фінансування Інвестором витрат, пов’язаних з оформленням правовстановлюючих документів на земельну ділянку в межах площі забудови, витрат на її утримання (орендна плата та/або інші платежі за право користування земельною ділянкою).

3.3. Сплата Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва не менше 1% від орієнтовної вартості будівництва Об’єкта інвестування без урахування ПДВ, що становить не менше 116 812,50 грн. у разі визнання учасника переможцем. Зазначені кошти сплачуються Інвестором не пізніше 10 робочих днів з моменту набрання чинності інвестиційним договором.

3.4. Компенсація замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт витрат, пов’язаних із виконанням підготовчих (передінвестиційних) робіт у розмірі 1% від орієнтовної вартості будівництва Об’єкта інвестування із врахуванням ПДВ, що становить 140 175,00 грн., у разі визнання учасника переможцем конкурсу, сплачується протягом 10 робочих днів з дня набрання чинності інвестиційним договором.

Зазначені кошти поверненню не підлягають.

3.5. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантії банку щодо забезпечення виконання ним фінансових зобов’язань, які передбачені пп. 3.3, 3.4 цих Умов.

3.6. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 2 550,00 грн. на розрахунковий рахунок № 31515934700001 в ГУ ДКС у м. Києві, код банку 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУ ДКС у м. Києві.

Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.7. Переможцем конкурсу визнається учасник конкурсу, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади м. Києва.

3.8. Якщо протягом 30 календарних днів з моменту отримання переможцем запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанту інвестиційного договору переможець інвестиційного конкурсу відмовився від підписання договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про переможця конкурсу скасовується в установленому порядку.

3.9. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується розробити та затвердити в установленому порядку проектну документацію не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності інвестиційним договором. З об’єктивних причин за узгодженням з Організатором конкурсу, Замовником реалізації проекту та Замовником будівництва цей строк може змінюватись у рамках виконання інвестиційного договору, але у будь-якому разі не повинен перевищувати 12 місяців з дня набрання чинності інвестиційним договором.

3.10. На підставі затвердженої проектної документації протягом 30 календарних днів з моменту її затвердження сторони інвестиційного договору визначають графік фінансування та реалізації проекту шляхом підписання додаткової угоди до інвестиційного договору, яка буде його невід’ємною частиною.

3.11. Загальний термін будівництва Об’єкта інвестування не може перевищувати двох років з моменту затвердження проектної документації.

3.12. Після прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом Об'єкта інвестування Інвестор зобов’язаний забезпечити початок надання освітніх послуг не пізніше 6 календарних місяців з дня прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом Об'єкта інвестування.

3.13. Після укладання інвестиційного договору, у разі необхідності, Інвестор спільно із Замовником реалізації проекту та Замовником будівництва Об’єкта інвестування укладають інші угоди, необхідні для реалізації інвестиційного проекту, згідно чинного законодавства.

3.14. Контроль за реалізацією інвестиційного проекту здійснюють Замовник реалізації проекту та Замовник будівництва Об’єкта інвестування.

3.15. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально в письмовій формі подавати Замовнику реалізації проекту та Організатору конкурсу інформацію щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою Організатором конкурсу.

3.16. Організатор конкурсу має право розірвати інвестиційний договір в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Інвестором зобов’язань, передбачених пп. 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.9, 3.10, 3.15 цих Умов або інших умов інвестиційного договору (у т. ч. передбачених п. 3.10 графіком фінансування та реалізації інвестиційного проекту).

3.16.1. У разі невиконання Інвестором зобов’язань за інвестиційним договором, питання розірвання інвестиційного договору за пропозицією Організатора конкурсу та/або Замовника реалізації проекту та/або Замовника будівництва Об’єкта інвестування виноситься на розгляд комісії.

3.16.2. Після розгляду комісією та прийняття нею рішення Організатор конкурсу повідомляє Інвестора про:

  • необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору протягом 30 календарних днів;
  • терміни розірвання інвестиційного договору у разі не усунення Інвестором порушень його умов.

У разі неусунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору протягом 37 календарних днів з дня направлення Організатором конкурсу на адресу Інвестора, зазначену в інвестиційному договорі, повідомлення про розірвання, договір буде вважатись розірваним.

3.16.3. У разі усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору, Інвестор листом повідомляє Організатора конкурсу про виконання фінансових зобов’язань та надає інформацію про фактичне виконання робіт згідно умов інвестиційного договору.

3.16.4. Замовник реалізації проекту та/або Замовник будівництва Об’єкта інвестування у письмовому вигляді надають Організатору конкурсу підтвердження виконання Інвестором зобов’язань, зазначених у пункті 3.16.3.

3.17. Інвестиційним договором встановлюються штрафні санкції за неналежне виконання Інвестором свої зобов’язань, в тому числі, але не виключно:

  • виконання будівельних робіт з порушенням терміну будівництва Об’єкта інвестування, вимог будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень – штраф у розмірі 10% від загальної вартості будівництва.
  • невиконання обов’язків щодо компенсації витрат, понесених Замовником будівництва, - пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення.

4. Додаткова умова конкурсу:

4.1. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

5. Основні критерії визначення переможця конкурсу.

5.1. Найкращі пропозиції щодо обсягу фінансування робіт відповідно до підпунктів 4-15 пункту 1.3. цих Умов.

5.2. Найкращі пропозиції щодо розміру внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

5.3. Надійність учасника, серйозність його намірів і намірів його партнерів.

5.4. Найбільш вигідна та надійна схема фінансування проекту (на стадії будівництва Об’єкта інвестування).

5.5. Найбільша частка власних коштів, що вкладаються учасником у фінансування Об’єкта інвестування.

5.6. Найкращі умови використання Об’єкта інвестування для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

5.7 Відповідність пропозицій основним умовам конкурсу та найкращі пропозиції по додатковим умовам конкурсу.

6. Особи, які не допускаються до участі в конкурсі.

6.1. Визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

6.2. Не надали відповідні фінансові документи, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

6.3. Знаходяться в стадії ліквідації.

6.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

6.5. Мають прострочену заборгованість зі сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

6.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов’язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

7. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, 202-76-78, 202-79-34, 202-72-91, (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00) протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

8. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 620, 202-76-78, 202-79-34, 202-72-91 (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єкта інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, 202-76-78, 202-79-34, 202-72-91 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00).

10. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]