Версія для людей із вадами зору

Печерська районна в місті Києві державна адміністрація оголошує про намір передати майно в оренду

11
січня субота
23
січня четвер

Орендодавець: Печерська районна в місті Києві державна адміністрація (м. Київ, вул. М. Омеляновича – Павленка, 15, тел. 280-15-39)

Балансоутримувач: Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» (м. Київ, пров. Мар'яненка, 7, тел. 254-42-24, 254-52-86, 280-44-53, kk_pech@ukr.net)

Інформація про об’єкт оренди:

  • Місцезнаходження об’єкта оренди : м. Київ, вул.  Підвисоцького, 14;
  • Загальна  площа (корисна площа): 25,5 кв. м (18,9  кв. м);
  • Тип будинку: житловий будинок;
  • Характеристика об’єкту оренди:нежитлові приміщення підвального поверху;
  • Технічний стан об’єкта   (інформація про забезпечення комунікаціями): потребує ремонту (можливе підключення  тепло-водо-електропостачання);
  • Стандартизована оцінка здійснена станом на 31.10.2019 –27,79 грн без ПДВ (стандартизована оцінка здійснена КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»)

Запропоноване цільове використання об’єкта оренди: за заявою ініціатора цільове використання та строк оренди -  для розміщення громадської організації, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію дітей – інвалідів, дітей з вадами розвитку;

2 роки 364 дні.

Орендна ставка: відповідно до пункту 1.2.4 додатка 3 рішення Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва» (зі змінами, далі-Положення) -  1 грн на рік  без  ПДВ.

Можливе альтернативне цільове використання об’єкту оренди  ( в такому випадку, стартова орендна плата буде розраховуватись відповідно до більшої орендної ставки. Примітка*).   

Для ознайомлення з об’єктом оренди необхідно звернутись до балансоутримувача.                

*Примітка:  балансоутримувач надає потенційному орендарю доручення та документи, необхідні для проведення незалежної оцінки, якщо за результатам ознайомлення потенційного орендаря з об’єктом оренди, потенційний орендар не відмовився від наміру взяти майно в оренду.

Від особи, яка раніше зверталася із заявою згідно з  пунктом 6.1 Положення, і отримала позитивний висновок рецензента про відповідність звіту про оцінку майна вимогам нормативно-правових актів з питань оцінки майна, не вимагається подача нової заяви або додаткових документів, у тому числі документів, що засвідчують сплату авансової орендної плати. Інші особи, які мають намір взяти   майно в   оренду,  подають:   

  • заяву і документи за формою і переліком, визначеним у додатку 4 до Положення;
  • документ, що засвідчує сплату першої частини авансової орендної плати у розмірі, що становить подвійну стартову орендну плату.

Реквізити банківського рахунку для внесення першої частини авансової орендної плати у розмірі, що становить подвійну стартову орендну плату, але не менше ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року, одержувач платежу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва»:

IBAN № UA 733510050000026001192399100 Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк», код ЄДРПОУ: 35692211.

Заяви про намір оренди приймаються протягом 10 робочих днів, починаючи з першого робочого дня, наступного за датою публікації , за адресою: м. Київ, вул. М. Омеляновича – Павленка, 15, каб. 210.

Довідка за  телефоном 280-15-39.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua