Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про ХІ Свято Новорічної Іграшки, яке відбудеться з 01 по 28 грудня 2021 року

01
грудня середа
28
грудня вівторок

Урочисте відкриття – 4 грудня о 14:00

Місце проведення: будинок Центру Української Культури та Мистецтва;

м. Київ, вул. Хорива, 19-В,

тел. (097) 425-12-66, (044) 425-12-66.

www.dolesko.com

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

Автор проекту: Світлана Долеско.

Цьогоріч родзинкою свята буде:

візуальна історія української ялинкової іграшки – справжнісінький

«ПАРАД ДІДІВ МОРОЗІВ»!

Це проект колекціонерки Вікторії Чекалкіної (м. Київ). Її збірка нараховує понад 100 казкових персонажів та ялинкових прикрас, ретро-фото, приємних речей із нашого з вами дитинства, виготовлених в різні періоди ХХ століття в Україні.

Щоб підкреслити багатогранну історію традицій новорічних прикрас, в експозиції буде представлена:

 родинна колекція новорічних іграшок Ганни Шпільки;
 колекція антикварних ялинкових прикрас Вікторії Кацай;
 експозиція ялинкових прикрас 1940-х – 1980-х рр. родини Зої Кравченко

(м. Київ), подарованих у 2021 році в фонди Центру Української Культури та Мистецтва;

Сучасні авторські новорічні іграшки та атрибутика від Аліни Бусло, Тетяни Негоди, Олесі Токарської, Наталії Валенсії, Алісії Ажипи, Наталії Мосійчук, Ніни Янчуковської, Ренати Геніної, Олени Рогової та інших.

Під час виставкового проекту буде працювати:

ХУДОЖНЯ НОВОРІЧНА ГАЛЕРЕЯ

від Богдана Кузіва, Венери Сабі, Вікторії Григор’євої, Ігоря Мосійчука, Оксани Ягідки які талановито втілили зимовий настрій в своїх картинах! Тож, у відвідувачів є можливість помилуватись колоритними пейзажами та навіть придбати деякі роботи.

«ЗИМОВА КАНЦЕЛЯРІЯ»

Її започатковано понад 5 років тому з метою відродження традиції святкового листування в Україні. Ви отримаєте чудову нагоду власноруч підписати вітальні листівки, які в епоху цифрових технологій є справжнім ексклюзивом!

НОВОРІЧНА КРАМНИЧКА

Це місце, де можна придбати новорічні іграшки та милі сувеніри не масового, а саме індивідуального виробництва – від наших вітчизняних майстрів-учасників ХІ Свята Новорічної Іграшки.

Окрім цього, ми підготували ряд приємних сюрпризів, аби наші гості, незалежно від віку та вподобань, опинились в новорічній казці: презентація книги Вікторії Чекалкіної «Дід Мороз та Снігуронька. Українські артілі та фабрики іграшок 1939 – 1969»; майстер-класи від відомої художниці Тані Кугай; Концерт класичної музики «Музичні візерунки» від юних вихованців студії Flute Dolce під керівництвом Крістіни Шестак; майже щодня будуть відбуватися майстер-класи для діток. Деталі – за тел. 0974251266.

Ми підготували улюблену вами й нами трансляцію неймовірно добрих та щирих новорічних мультфільмів про зимові свята.

НОВОРІЧНИЙ ФОТОМАЙДАНЧИК

Як відомо, історія зберігається у фотографіях. Тож, щороку ми готуємо новий тематичний святковий майданчик для фотографування. Саме тут ви зможете зробити родинні фото на згадку про зиму 2021-2022. І не забудьте потім їх роздрукувати в фотоальбоми!

Ласкаво просимо! Вхід вільний!


Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа

(вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

тел. (097) 425-12-66, (044) 425-12-66.

www.dolesko.com

Час роботи виставкових залів із 1 по 28 грудня:

Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00, Сб.-Нд. – 10:00 – 18:00.

ПРО СВЯТО:

Свято Новорічної Іграшки найулюбленіший зимовий родинний проект киян та гостей столиці. Його засновниця – Світлана Долеско, Генеральний директор Центру Української Культури та Мистецтва, громадська діячка, мистецтвознавець.

Із 2011 по 2021 рр. Свято Новорічної Іграшки відвідало понад 100 тис. гостей. Свої твори на новорічну тематику продемонстрували більш ніж 1000 майстрів та художників. Близько 30 колекціонерів надали раритетну новорічну атрибутику зі своїх приватних зібрань!

Стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]