Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про міжнародний науковий форум «Україна в епоху Голодомору: влада, опір, ідентичність

До 90-их роковин Голодомору – геноциду Українського народу, на виконання Указу Президента України №598/2021 «Про заходи у зв'язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні – геноциду Українського народу» та Плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2022 р. № 1055-р, Міністерство освіти і науки України, Український інститут національної пам'яті, Інститут історії України Національної академії наук України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) разом з іншими установами проводять Міжнародний науковий форум «Україна в епоху Голодомору: влада, опір, ідентичність.

У фокусі Форуму – комплекс наукових проблем, пов’язаних із осмисленням багатовимірного феномену опору українського суспільства сталінській політиці творення голоду, а також обмін ідеями щодо популяризації наукового знання про Голодомор – геноцид Українського народу в публічній історії та шкільній історичній освіті. Участь у Форумі підтвердили дослідники із США, Канади, Австрії, Великобританії, Італії, Нідерландів, Польщі. У відкритті Форуму очікується участь високих державних посадовців України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]