Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення конкурсу для органів місцевого самоврядування в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги GIZ «Відновлювані джерела енергії для стійкої України»

15
листопада середа
03
грудня неділя

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України інформує про проведення конкурсу для органів місцевого самоврядування в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги GIZ «Відновлювані джерела енергії для стійкої України». Метою проєкту є сприяння розвитку децентралізованих систем відновлюваної енергетики в українських громадах.

За результатами конкурсного відбору буде обрано 16 громад, які отримають фінансування на встановлення сонячних панелей та теплових насосів в комунальних будівлях.

Термін подачі заявок: з 15 листопада по 3 грудня 2023 року. Заявка на участь в конкурсі подається онлайн за посиланням: https://form.jotform.com/233061493480353.

Презентація проєкту, під час якої будуть представлені умови конкурсу та критерії відбору громад відбудеться онлайн 22 листопада 2023 року о 12-00 год.

Доєднатись до події в zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87832664462.

Для участі в онлайн презентації необхідно заповнити форму реєстрації: https://forms.office.com/e/rgD6xy7KQ6.

Конкурс реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства енергетики України в рамках проєкту «Відновлювані джерела енергії для сталості України», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]