Версія для людей із вадами зору

Про намір укласти договори про транспортування транспортних засобів, тимчасово затриманих інспекторами з паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, та в порядку, визначеному Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, з суб’єктами господарської діяльності (перевізниками)

22
листопада п'ятниця
02
грудня понеділок

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) керуючись Положенням про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 листопада 2018 року № 2089, Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, рішенням Київської міської ради від 27 вересня 2018 року № 1530/5594 «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» оголошує про намір укласти договори про транспортування транспортних засобів, тимчасово затриманих інспекторами з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у випадках, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, та в порядку, визначеному Порядком тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, з суб’єктами господарської діяльності (перевізниками), на таких умовах:

  1. Реєстрація перевізника як юридичної особи відповідно до чинного законодавства України.
  2. Наявність у перевізника евакуаторів, що можуть здійснювати перевезення транспортних засобів до п’яти тон у спосіб, що виключає можливість механічного пошкодження транспортного засобу при його завантаженні/розвантаженні та перевезенні.
  3. Наявність у перевізника договору обов’язкового страхування цивільної відповідальності.
  4. Наявність у перевізника договору страхування відповідальності перевізника.
  5. Забезпечення проведення необхідних заходів щодо технічного контролю стану евакуатору, в тому числі устаткування для завантаження/розвантаження транспортного засобу стану, а також медичного огляду працівників.
  6. Забезпечення застосування евакуаторів у режимі 24/7.
  7. Наявність у перевізника цілодобової диспетчерської служби для координації робіт із застосування евакуаторів.

Пропозиції щодо укладання договорів про надання послуг з транспортування приймаються до 02 грудня 2019 року за адресою: 01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 6.

Електронна пошта: dti@kmda.gov.ua, тел. (044) 363-63-43.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua