Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про Національну мапу пунктів прийому вторсировини

Попри війну українці прагнуть до екологічно відповідального життя і продовжують запроваджувати щоденні екологічні звички, однією з яких є сортування вторинної сировини. Тож, Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” закликає приєднатись до екологічної місії і разом зробити усе, щоб створити в Україні культуру чистоти та правильного поводження з відходами.

Протягом останніх пів року команда працювала над оновленням www.recyclingpoints.org – платформи, покликаної формувати якісну інфраструктуру для сортування самими громадянами, яка допомагає коротко розібратись з теорією сортування і навіть розвінчує міфи. Мапа відображає велику мережу точок приймання вторинної сировини, включно зі спеціалізованими пунктами та невеликими станціями в організаціях. Важливо, що окремі сортувальні баки на платформу не помічають, лише пункти в яких є адреса та контактний телефон.

Проєкт не обмежений у час, він збирає на своїй платформі велику українську спільноту екоактивістів, громадських діячів та тих, хто тільки починає сортувати. До 2023 року на платформі планується створення мережі точок, яка повністю покриє Україну: від великих міст до маленьких селищ.

Організатор проєкту – громадська організація Всеукраїнський молодіжний рух

«Let’s do it Ukraine» спільно з «Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World». Проєкт відбувається в рамках реалізації довгострокового всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!» за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, за підтримки генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Закликаємо всіх українців долучатися до проєкту, сортувати вторинну сировину, здавати на переробку, зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище та формувати культуру правильного поводження з відходами в Україні разом!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]