Версія для людей із вадами зору

Про приписку, починаючи з 04.01.2021 року по 31.03.2021 року, в місті Києві юнаків чоловічої статі 2004 року народження до призовних дільниць, відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

04
січня понеділок
31
березня середа

Починаючи з 04.01.2021 року по З1.03.2021 року в місті Києві розпочинається приписка юнаків чоловічої статі 2004 року народження до призовних дільниць, відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

До призовних дільниць щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними військовими комісаріатами за місцем проживання.

Для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до районного військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua