Версія для людей із вадами зору

Про проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Києва віднесеного до сфери управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

25
вересня середа
час проведення 10:00

Місцезнаходження об’єкта – вул. Симона Петлюри, 2/4 загальна (корисна) площа об’єкта –52,5 кв.м. Тип будинку – будівля амбулаторного закладу, характеристика об’єкта оренди – 1-ий поверх, технічний стан об’єкта задовільний, енергозабезпечення, водозабезпечення, теплозабезпечення. Оціночна вартість об’єкта оренди 2117000,00 грн без ПДВ. Дата оцінки 31.10.2018. Суб’єкт оціночної діяльності ФОП Богатиренко І.О.

Запропоноване цільове використання об’єкта оренди – розміщення торговельного об’єкта з продажу окулярів, лінз, скелець в приміщенні лікувально-профілактичного закладу.

Розмір стартової /місячної орендної плати – 21170,00 грн без ПДВ.

Розмір авансової орендної плати – 84680,00 грн без ПДВ.

Мінімальний розмір збільшення стартової орендної плати (крок аукціону) – 1059,00 грн без ПДВ.

Строк оренди 2 роки 364 дні.      

Конкурс відбудеться  25.09.2019 о 10.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24,  каб. 406. Телефон для довідок: 235-00-77.

Остання дата прийняття пропозицій від претендентів (не пізніше ніж за три робочих дні до дати проведення конкурсу) 19.09.2019.

Особи (далі – претенденти), які мають намір взяти участь у конкурсі  подають:

1) документи та заяву* про участь у конкурсі;

2) документи, що засвідчують сплату авансової орендної плати, що становить стартову орендну плату за 4 місяці, але не менше ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року (отримувач комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району міста Києва
п/р 26000215681, в АБ «Укргазбанк», МФО 320478, код ЄДРПОУ 38947811, призначення платежу: авансова орендна плата за участь у конкурсі на право оренди об’єкта загальною площею 52,5 кв.м на вул. Симона Петлюри, 2/4).

Заяви подаються за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 24, каб. 512 або каб. 208, час роботи Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації: пн. - чт. з 09.00 до 18.00 год,  пт. з 09.00 до 16.45 год у паперовій формі - особисто або через уповноважену особу чи засобами поштового зв'язку (через поштове відділення, цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення поштового відправлення).

Від особи, яка раніше зверталася із заявою згідно з пунктом 6.1 Положення і отримала позитивний висновок рецензента про відповідність звіту про оцінку майна вимогам нормативно-правових актів з питань оцінки майна, не вимагається подача нової заяви або додаткових документів, у тому числі документів, що засвідчують сплату авансової орендної плати.

Від осіб, які раніше зверталися із заявою згідно з  пунктом 7.5  Положення, не вимагається подача нових заяв або додаткових документів, крім документа, що засвідчує сплату другої частини авансової орендної плати у розмірі, що становить  подвійну стартову орендну плату.

Потенційний орендар, який бере участь у конкурсі, вважається таким, що погоджується за наслідками конкурсу:

укласти договір оренди майна територіальної громади міста Києва відповідно до Типового договору про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду і виконувати його умови;

виконувати додаткові конкурсні умови, визначені постійною комісією Київради з питань власності;

компенсувати витрати орендодавця або іншого суб'єкта на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди, витрат орендодавця або балансоутримувача на публікацію оголошень за виставленими рахунками відповідних засобів масової інформації.

Критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати та, за умови взяття зобов'язань, виконання інших умов конкурсу.

Авансова орендна плата не повертається переможцю або іншим учасникам конкурсу, яким пропонувалось підписати договір оренди, у разі непідписання ними договору оренди. Балансоутримувач повертає протягом трьох робочих днів авансову орендну плату всім іншим учасникам конкурсу після отримання повідомлення орендодавця.

* - за формою визначеною згідно з Додатком до Порядку проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Києва Положення затвердженого згідно з рішенням Київради від 21.04.2015 №415/1280.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua