Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення Патріотичного велопробігу Київського Велодня у форматі онлайн 25 червня 2022 року

25
червня субота
час проведення 10:00 — 18:30

Велодень в Києві – 2-й за масовістю захід, який проводиться в столиці, починаючи з 2006 року, з метою популяризації здорового та активного способу життя та створення умов безпечного пересування велосипедом та легким персональним транспортом на вулицях наших міст.

Мета велопробігу, який планується – проявити патріотичну позицію велоспільноти, а також зібрати кошти на закупівлю засобів тактичної медицини для доукомплектації аптечок першої допомоги, які мають рятувати життя та здоров’я наших військовим. Збір коштів буде проводитись на рахунок волонтерської організації ГО «Мотохелп», яке спеціалізується на допомозі при ДТП, і проводять навчання з першої домедичної допомоги, а також закуповує необхідні засоби тактичної медицини на фронт. Також збір коштів буде проводитись для волонтера ГО «Велодень-Київ» і маршала та його родини. В наслідок серйозного поранення на війні він потребує довготривалої реабілітації і нашої підтримки.

Формат заходу передбачає індивідуальну поїздку на велосипеді з метою транспортного переміщення чи тренування в будь якій точці світу з національною патріотичною символікою і публікацію свого фото із закликом підтримки нашого пробігу та збору коштів. Орієнтовна кількість учасників – 2 тис осіб.

На Софійській площі буде встановлений інформаційний намет з 10:00 до 18:30 25.06.2022 з метою збору фізичних пожертв для тих учасників, які зараз перебувають у Києві, та висловлять бажання передати кошти особисто у скриньку для благодійних пожертв.

О 10:30 відбудеться брифінг для представників ЗМІ.

Контактна особа – Анна Даниленко, тел. +380633444005.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]