Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проведення в онлайн форматі 13-15 травня 2022 року VIІІ Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку

13
травня п'ятниця
15
травня неділя

13-15 травня 2022 року відбудеться VIІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який об’єднає спікерів з усіх куточків України. Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєктів, які заплановані в цьому році адаптованих до сучасних реалій.

До участі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського й студентського самоврядування, благодійники, донори.

Реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/sOPaNLv до 8 травня 2022 року включно.

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано 11 травня в новинах на сайті letsdoitukraine.org

«Уже восьмий рік поспіль Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку стає майданчиком для згуртування кращих спікерів країни, які формують молодіжну та соціальну політику. Бажаєте розповісти світу про свою діяльність чи почерпнути натхнення та корисну інформацію в інших хутчіш реєструйтеся. Також ви зможете переглядати онлайн-трансляцію на офіційній сторінці організації www.facebook.com/letsdoitukraineeco з будь-якого зручного для вас пристрою. Слідкуйте за розкладом на наших офіційних сторінках, ставте нагадування в календарі, аби не пропустити найбільший форум країни», – зазначає лідерка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Під час форуму учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Записи будуть збережені.

Пряму трансляцію буде можна переглянути на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Детальніше в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.

Координаторка – Дарина Скиба, тел. 066 3192 542

Керівник пресслужби – Анна Ваглай, тел. 095 9289 870

VIII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Формат онлайн Zoom з трансляцією на Фейсбук

План заходу 13.05.2022 року

09:45-09:55

Реєстрація онлайн в ZOOM, технічний брифінг

10:00-10:30

Церемонія урочистого відкриття заходу.
Вітальне слово організаторів та поважних гостей.

10:30-11:00

Перспектива підтримки та розвитку молодіжної політики, молодіжних та громадських ініціатив на державному рівні у 2022 році.

11:00-13:00

Перспектива підтримки та розвитку молодіжної, соціальної політики, молодіжних та громадських ініціатив на регіональному рівні.

Регіональні програми, проєкти 2022 адаптовані під сучасні воєнні реалії можливості та перспективи для громадян та активістів

13:00-14:00

Перерва

14:00-15:00

Міжнародні ініціативи, міжнародні, фонди та донорські організації в Україні

15:00-17:30

Всеукраїнські асоціації, Всеукраїнські організації, благодійні фонди

17:30-18:00

Підсумки

Детальний план заходу 13-15 травня 2022 року VIII «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» буде опубліковано 12 травня на сайті www.letsdoitukraine.org.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]