Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про проєкт «Говори українською, бо живеш на своїй землі»

Проєкт був створений на основі мовного клубу української мови для ВПО у Львові для того, щоб допомогти переселенцям зі сходу та півдня України інтегруватися в україномовне середовище.

Він отримав хороші відгуки тож організатори планують масштабуватися. Зокрема на основі цих занять був створений навчальний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі».

Авторський курс допоможе усім, хто хоче опанувати українську мову, вдосконалити свої практичні мовленнєві навички, а тих, хто ще вагається, підштовхне до свідомого вибору на користь державної мови, адже це мова гідності та код української нації.

Навчальний посібник «Говори українською, бо живеш на своїй землі» виданий як курс і складається з 30 занять. Кожне заняття має дві частини: перша граматична, а друга — культурологічна. У підборі матеріалів автори використовували і художні твори учасників АТО.

Кияни можуть скористатися посібником, а також долучитися до спільноти освітнього проєкту «Говори українською, бо живеш на своїй землі» та запропонувати свої ініціативи та бачення розвитку популяризації державної мови.

До речі 5 грудня стартував 28-денний курс від Всеукраїнського руху «Єдині» організовують вже восьмий раз. Організатори запрошують усіх, хто в пошуках підтримки та дружньої атмосфери у процесі переходу на українську мову.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]