Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про намір укласти договори про взаємодію між Департаментом транспортної інфраструктури КМДА та суб’єктами господарської діяльності – підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами-підприємцями, які провадять діяльність, пов’язану із транспортуванням транспортних засобів, для доставлення затриманих головними інспекторами з паркування управління (інспекції) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури КМДА до спеціальних майданчиків чи стоянок ГУ НП в м. Києві, а також підприємств…

30
грудня п'ятниця

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керуючись Кодексом України про адміністративні правопорушення, Положення про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 листопада 2018 року № 2089 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 грудня 2020 року № 1936), рішенням Київської міської ради від 27 вересня 2018 року № 1530/5594 «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», на виконання п. 3 Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990 оголошує про намір укласти договори про взаємодію між Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та суб’єктами господарської діяльності – підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами-підприємцями, які провадять діяльність, пов’язану із транспортуванням транспортних засобів, для доставлення затриманих головними інспекторами з паркування управління (інспекції) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до спеціальних майданчиків чи стоянок ГУ НП в м. Києві, а також підприємств, установ та організацій, з якими органами Національної поліції укладено договори про надання послуг із зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів.

Пропозиції суб’єктів господарської діяльності розглядатимуться за таких основних умов:

 1. Суб’єкт господарської діяльності зареєстрований у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формуваньвідповідно до законодавства України.
 2. У суб’єкта господарської діяльності на праві власності, оренди, лізингу чи іншої форми користування наявні евакуатори, що можуть здійснювати доставлення транспортних засобів вагою до п’яти тон у спосіб, що виключає можливість механічного пошкодження транспортного засобу при його завантаженні/розвантаженні та транспортуванні.
 3. У суб’єкта господарської діяльності наявні та дійсні договори страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
 4. У суб’єкта господарської діяльності наявні та дійсні договори страхування цивільної відповідальності суб’єкта господарювання, що надає послуги із транспортування транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування, щодо кожного евакуатора, що залучається при виконанні договору.
 5. Суб’єкт господарської діяльності забезпечує проведення необхідних заходів щодо технічного контролю стану евакуатору, в тому числі устаткування для завантаження/розвантаження транспортного засобу, а також медичного огляду водіїв евакуаторів та працівників з устаткування для завантаження/розвантаження транспортного засобу.
 6. Суб’єкт господарської діяльності може забезпечити щоденне цілодобове застосування евакуаторів.
 7. У суб’єкта господарської діяльності наявна диспетчерська служба, що працює цілодобово, для координації робіт із застосування евакуаторів.
 8. Суб’єкт господарської діяльності установить обладнання, призначене для дистанційного стеження за місцезнаходженням евакуаторів в режимі реального часу, та надасть відповідальним особам Департаменту транспортної інфраструктури повний та цілодобовий доступ до використання цього обладнання.
 9. Діяльність суб’єкта господарювання та евакуатори, що надаються, повинні відповідати вимогам законодавства України, рішень Київської міської ради і розпоряджень виконавчого органу (Київської міської державної адміністрації), а також умовам договору.

Письмові пропозиції про готовність укласти договір приймаються до 30 грудня 2022 року.

До пропозицій обов’язково додаються:

 1. Належним чином завірені копії таких документів:
  • Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  • Наказу про призначення директора підприємства, установи та організації або уповноваженого на підписання договору (для юридичних осіб).
  • Свідоцтва про реєстрацію платника податку або свідоцтва про реєстрацію податку на додану вартість.
  • Договорів страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
  • Договорів страхування цивільної відповідальності суб’єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та/або зберігання.
 2. Довідка, що містить інформацію про евакуатори, що будуть залучатись для виконання договору (марка, модель, номерний знак, ПІБ, контактний телефон водія), а також щодо диспетчерської служби суб’єкта господарювання (контактний телефон, ПІБ диспетчерів).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]