Версія для людей із вадами зору

Про публічну демонстрацію українського фільму «Мої думки тихі» в рамках проекту «Залишайтеся на домашньому. Дивіться кіно на балконі» обмеженому колу осіб, що знаходяться вдома та здійснюють перегляд з вікон будинків за адресою: м. Київ, вул. Дмитра Луценка, буд. 6-12, ЖК «Британський квартал»

07
травня четвер
час проведення 19:00 — 21:00

З метою підтримки постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та додаткового інформування населення щодо необхідності дотримуватись карантинних обмежень та режиму самоізоляції, ТОВ «ПЛОМБІР-ІВЕНТ» планує 07.05.2020 року з 19:00 до 21:00 організувати публічну демонстрацію українського фільму «Мої думки тихі» в рамках проекту «ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ДОМАШНЬОМУ. ДИВІТЬСЯ КІНО НА БАЛКОНІ» від компаній Київстар та Планета Кіно.

Демонстрація фільму відбуватиметься шляхом показу фільму на пересувному демонстраційному автомобілі з світлодіодним екраном обмеженому колу осіб, що знаходяться вдома та здійснюють перегляд з вікон будинків за адресою: 02000, м. Київ, вул. Дмитра Луценка, буд. 6-12, ЖК «Британський квартал». Відтворення звукового ряду фільму відбуватиметься виключно на узгодженому каналі радіомовлення через радіоприймачі, що будуть видаватися виключно жителям квартир, що унеможливлює перегляд зазначеного фільму випадковими глядачами і перехожими безпосередньо біля самого екрану.

Крім цього, перед початком транслювання фільму мешканців будинку буде попереджено про заборону збиратися біля самого екрану та дотримуватися усіх правил та карантинних обмежень шляхом текстової трансляції на екрані перед початком фільму, звукового відтворення через узгоджений канал радіомовлення та розповсюдження табличок у під'їздах будинку.

Акція буде відбуватись відповідно до правил та обмежень, що діють під час карантину, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua