Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про співпрацю та передплату видання «Хрещатик Київ»

Комунальне підприємство «Центр публічної комунікації та інформації» висловлює Вам щиру повагу та звертається із пропозицією налагодити співпрацю в напрямку розміщення оголошень, рекламних матеріалів та передплати видання «Хрещатик Київ».

Газета «Хрещатик Київ» є комунальним виданням Київської міської ради, яке створене для постійного та всебічного інформування мешканців столиці про життя Києва, діяльність органів державної та місцевої влади. Наше видання виходить двічі на тиждень — це оперативна та достовірна інформація про роботу столичної та центральної влади, головні політичні події в Києві, фінансові та економічні новини, нововведення в місцевому законодавстві, огляд основних соціальних, культурних та спортивних подій.

Наше видання гарантовано потрапляє на стіл керівництва КМДА, керівників урядових структур, профільних Департаментів та управлінь, комунальних підприємств. А відтак, є головним джерелом інформації для управлінців, які приймають рішення та мешканців столиці, адже за роки перебування на ринку преси, газета «Хрещатик Київ» здобула симпатії багатотисячної читацької аудиторії, зокрема, і в ділових колах, завдяки виваженості, компетентності та об’єктивності.

Нині триває передплатна кампанія на 2021 рік і ми звертаємося до Вас із пропозицією передплатити видання «Хрещатик Київ». Це поліпшить поінформованість Ваших працівників стосовно планів та дій київської влади. А також, дасть змогу висвітлювати діяльність Вашого району/підприємства/департаменту для більш широкої аудиторії.

Передплату можна оформити: на офіційному сайті ДП «Преса» (www.presa.ua), на сайті ПАТ «Укрпошта» (www.ukrposhta.ua), у відділеннях поштового зв’язку або напряму – через наше Підприємство. Передплатний індекс: 61308, вартість підписки 1 прим/рік – 490,80 грн, на 6 міс. – 255,40 грн.

З розцінками на розміщення оголошень, повідомлень, інформаційних та рекламних матеріалів в газеті «Хрещатик Київ» можна ознайомитись за посиланням: http://kreschatic.kiev.ua/text/recl.html. Також, пропонуємо розміщення рекламних матеріалів на сайті «Вечірній Київ»: https://vechirniy.kyiv.ua та у соціальних мережах, що належать Підприємству.

З питань реклами та передплати звертайтесь:

м. Київ, вул. Володимирська 51-Б

тел.: (044) 298-09-30, 298-09-58.

електронна адреса: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]