Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у вересні-грудні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» (далі - Конкурс).

Конкурс - це відкритий захід, що проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі - студенти) у закладах вищої освіти України, молоді вчені закладів вищої освіти та наукових установ віком до 35 років.

Роботи учасників Конкурсу надсилаються до Інституту у паперовому варіанті за адресою: 01054, м. Київ, вул. Кониського, буд. 8/14, 9 поверх (ННІ права та політології) або електронною поштою: [email protected] (з приміткою «На конкурс наукових робіт»).

Підсумки конкурсу відбудуться у грудні 2023 року.

За додатковою інформацією просимо звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: 063-344-10-44.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]