Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про захід «Шкільний фронт: надання учням старших класів базових навичок з домедичної допомоги і тактичної медицини, базової військової підготовки, поводження зі зброєю, мінно-вибуховими пристроями та виживання у надзвичайних ситуаціях

Шкільний фронт – один з фронтів, на якому виборюється перемога!

В умовах воєнного стану, навіть у містах, де наразі не відбуваються активні бойові дії, кожен день можуть виникати ситуації, коли потрібно допомогти собі або врятувати життя іншій людині. Саме тому основними цілями заходу «Шкільний фронт» є надання учням старших класів базових навичок з домедичної допомоги і тактичної медицини, базової військової підготовки – знання про поводження зі зброєю. Навчання вчителів та дітей правил мінної безпеки та як поводитися з підозрілими предметами. Зокрема, як поводитися та діяти у надзвичайних ситуаціях. Усі ці знання ви зможете отримати під час заходу «Шкільний фронт».

«Шкільний фронт» - спрямований на підвищення рівня патріотичної свідомості молоді та набуття тактичних навичок, які допоможуть в разі екстрених ситуацій захистити себе, зберегти здоров’я чи навіть життя. З початку 2023 року захід відбувся у 36 школах міста Києва» - зазначила Юлія Хан, директорка Департаменту молоді та спорту КМДА.

Захід реалізовується за сприяння Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з громадською організацією «Alpha Self Defense».

«За травень понад 1000 школярів та вчителів шкіл міста Києва пройшли навчання в інструкторів організації «Alpha Self Defense» з таких дисциплін, як перша домедична допомога, мінна безпека, основи виживання в міських умовах та базове поводження зі зброєю» - розповів Артур Булигін, засновник громадської організації Alpha Self Defense.

Якщо ви маєте бажання долучитися до «Шкільного фронту» і щоб наші інструктори завітали до вашої школи, тоді звертайтеся: (050)-355-46-36 – Катерина Турчинська.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]