Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва 30 серпня 2018

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії.

По питанню 1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для центрів надання адміністративних послуг міста Києва».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Замовником реалізації проекту визначити Департамент (Центр) надання адміністративних послуг.
 4. Замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

По питанню 1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення на вул. Милославській, 1-Г у Деснянському районі м. Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»)».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення на вул. Милославській, 1-Г у Деснянському районі м. Києва (в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»)».
 2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» замовником будівництва та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт за проектом.

По питанню 2. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

Вирішили:

 1. Затвердити умови інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».
 2. Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

- інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції;

- форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб.

 1. Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора.
 2. Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» забезпечити оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) днів у газеті «Хрещатик» та на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації – www.kyivcity.gov.ua.

По питанню 3. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проектів:

3.1. Влаштування та експлуатація відкритих автостоянок з об’єктами транспортної інфраструктури:

3.1.1. На вул. Жмеринській, 2 у Святошинському районі.

3.1.2. На перетині вул. Жолудєва та вул. Симиренка у Святошинському районі.

3.1.3. На вул. Макаренка у Деснянському районі.

3.1.4. На вул. Сиваській (поруч з вул. Астраханською) у Дніпровському районі;

3.1.5. На перетині вул. Маршала Гречка та просп. Правди у Подільському районі.

3.1.6. На вул. Святошинській, 15-а у Святошинському районі.

3.2. Влаштування відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури на вул. Крайній у Деснянському районі.

3.3. Влаштування та експлуатації відкритих автостоянок з об’єктами транспортної інфраструктури / дорожнього сервісу:

3.3.1. На вул. Кільцева дорога (навпроти Святошинського кладовища) у Святошинському районі.

3.3.2. На вул. Леніна, 55 у Дарницькому районі.

3.3.3. На вул. Єлизавети Чавдар, 1-3 у Дарницькому районі

та скасування результатів інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проектів влаштування та експлуатації відкритих автостоянок з об’єктами транспортної інфраструктури за адресами: вул. Макаренка у Деснянському районі; перетин вул. Маршала Гречка та просп. Правди у Подільському районі; вул. Жмеринська, 2, перетин вул. Жолудєва та вул. Симиренка, вул. Святошинська, 15а у Святошинському районі; вул. Сиваська (поруч з вул. Астраханською) у Дніпровському районі, а також влаштування відкритої автостоянки з об’єктами транспортної інфраструктури за адресою: вул. Крайня (біля вул. Сабурова) у Деснянському районі (Лот 1) (оголошення про проведення інвестиційного конкурсу опубліковано в газеті Київської міської ради «Хрещатик» від 15.01.2014 № 3 (4403)) та результатів інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проектів влаштування та експлуатації відкритих автостоянок з об’єктами транспортної інфраструктури / дорожнього сервісу за адресами: вул. Єлизавети Чавдар, 1-3, вул. Євгенія Харченка, 55 у Дарницькому районі; вул. Кільцева дорога (навпроти Святошинського кладовища) у Святошинському районі (Лот 2) (оголошення про проведення інвестиційного конкурсу опубліковано в газеті Київської міської ради «Хрещатик» від 15.01.2014 № 3 (4403)).

Вирішили:

 1. Перенести питання 3 порядку денного засідання комісії на розгляд одного з наступних засідань комісії.
 2. До такого засідання комісії заступнику голови Київської міської державної адміністрації Давтяну Дмитру Олександровичу провести узгоджувальну нараду із залученням представників Департаменту земельних ресурсів, Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту транспортної інфраструктури, КП «Київтранспарксервіс», КП «Київське інвестиційне агентство» та представників ТОВ «ДЕ-ЛЮКС» щодо можливості подальшої реалізації проектів.

По питанню 4.1. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту.
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 4.2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проекту «Облаштування парку з об’єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту.
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

По питанню 5. Про подовження терміну розробки проектної документації за інвестиційним договором від 30.05.2017 № 050-13/і/164 про будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі. 

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну розробки, погодження та подання на затвердження замовнику проектної документації об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 30.05.2017 № 050-13/і/164 про будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі до 30.11.2018 (включно).
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради «Київське інвестиційне агентство» та товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 30.05.2017 № 050-13/і/164 про будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі.

По питанню 6. Про подовження терміну розробки проектної документації за інвестиційним договором від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва.  

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну розробки, погодження та затвердження проектної документації об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва до 01.12.2018.
 2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та товариством з обмеженою відповідальністю «Інноваційний спортивний парк» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050-13/і/155 на облаштування спортивного парку на території парку культури і відпочинку «Дружби народів» у Деснянському районі м. Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]