Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

17
березня вівторок
час проведення 11:00

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 у Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено  конкурс на зайняття  вакантної посади державної служби:

 • начальник відділу інспекції з паркування Солом’янського району управління (інспекції) з паркування (категорія «Б», підкатегорія «Б3»)

Посилання на оголошення на сайті Нацдержслужби (розміщено 04.03.2020).

Інформація для участі в конкурсі:

 • заява для участі в конкурсі;
 • резюме;
 • заява відповідно до ЗУ «Про очищення влади»;
 • заява про розумне пристосування.

УМОВИ
проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу інспекції з паркування Солом’янського району
управління (інспекції) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(категорія «Б», підкатегорія «Б3»)

Загальні умови

Посадові обов’язки

Начальник відділу інспекції з паркування Солом’янського району управління (інспекції) з паркування Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виконує обов’язки, передбачені Законом України «Про державну службу» та завдання, що випливають з положень про Департамент, управління (інспекцію), відділ та посадової інструкції:

1. Організовує, забезпечує та контролює роботу інспекторів з паркування в Солом’янському районі міста Києва щодо виявлення та фіксації порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів (далі – у сфері паркування) транспортних засобів у режимі фотозйомки (відеозапису), тимчасового затримання транспортних засобів у випадках, встановлених чинним законодавством України.

2. Складає графіки, маршрути інспектування, готує завдання на інспектування в Солом’янському районі міста Києва.

3. Забезпечує та контролює розгляд інспекторами з паркування справ про адміністративні правопорушення за виявленими порушеннями у сфері паркування транспортних засобів. 

4. За дорученням керівництва в разі спільного відпрацювання здійснює з Головним управлінням національної поліції України в м. Києві нагляд за дотриманням вимог законодавства у сфері паркування в Солом’янському районі міста Києва.

5. Проводить аналіз роботи системи фіксації порушень зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів в Солом’янському районі, вносить пропозиції щодо удосконалення системи та підвищення ефективності роботи Інспекції.

6. Формує звітність затвердженої форми, збирає, узагальнює, аналізує інформацію та матеріали перевірок дотримання законодавства у сфері паркування.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад  7050, 00  гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 (зі змінами);

2) надбавки, доплати, премії та компенсації – передбачені Законом України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік інформації, необхідної для участі у конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає  конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади (за формою);

2) резюме (за формою), в якому обов’язково зазначається така інформація:

 • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
 • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
 • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
 • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається до 18.00 год   12 березня 2020 року включно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (career.gov.ua).

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за визначеною формою.

Місце, час і дата початку проведення оцінювання кандидатів

м. Київ, вул. Леонтовича, буд. 6, кабінет 5 об 11.00 год 17 березня 2020 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Кіфоришина Тетяна Флорівна
366-63-08
[email protected]

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища, ступінь вищої освіти не нижче магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності  не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

не обов’язково

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Ділові якості

 • організаторські здібності;
 • навички управління;
 • навички контролю;
 • діалогове спілкування (письмове і усне);
 • лідерські якості;
 • вміння вести перемовини;
 • навички розв'язання проблем.

2.

Уміння працювати з комп’ютером

Вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення, офісну техніку, досвідчений користувач MS Word, MS Excel, Internet. Вміння користуватись смартфоном (планшетом), працювати з мобільними додатками.

3.

Особистісні якості

 • відповідальність;
 • ініціативність;
 • емоційна стабільність;
 • комунікабельність;
 • неупередженість.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Конституції України.

Закону України «Про державну службу».

Закону України «Про запобігання корупції» та іншого законодавства.

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання законів України:

«Про місцеві державні адміністрації»;

 «Про звернення громадян»;

 «Про доступ до публічної інформації».

Правил дорожнього руху.

Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Порядку підготовки, оформлення, погодження нормативних актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]