Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Умови проведення конкурсу на посаду завідувача сектору аналізу ринку управління ринку землі Департаменту земельних ресурсів КМДА (категорія «Б»)

28
лютого п'ятниця
час проведення 10:00


Код публікації: ДЗР104

Загальні умови

 

Посадові обов’язки

 

Завідувач сектору аналізу ринку управління ринку землі зобов’язаний:

  • Організовувати здійснення аналізу стану ринку землі, оцінку попиту на землю, у тому числі промислового та інфляційного, попиту на землю для будівництва житла, об’єктів інфраструктури, та пропозицій на ринку землі, виставлених на продаж об’єктів, купівельної спроможності та інших обставин, що можуть вплинути на доцільність здійснення ринкових операцій.
  • Організовувати роботу по наданню інформації для формування фонду земельних ділянок, призначених для продажу або оренди.
  • Забезпечувати надання інформації відділу підготовки до продажу Управління щодо актуального стану ринку землі та доцільності продажу або надання в оренду земельних ділянок з урахуванням поточного стану  ринку землі, а також правових, просторових, ринкових, кількісних, якісних та економіко-технологічних факторів.
  • Формувати пропозиції щодо актуальності викупу земельних ділянок для суспільних потреб міста Києва з урахуванням поточного стану ринку землі.
  • Розглядати та брати участь у розгляді запитів та звернень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів, громадських об’єднань, народних депутатів та депутатів місцевих рад, адвокатів, нотаріусів, фізичних, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що належать до компетенції Сектору.
  • Звітувати про виконану Сектором роботу начальнику управління.
  • Здійснювати інші функції за дорученням керівництва.
  • Визначати завдання і розподіляти обов’язки між працівниками Сектору та контролювати своєчасність їх виконання.
  • Вживати заходи щодо запобігання та врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів у Секторі  та дотримуватися у своїй діяльності вимог антикорупційного законодавства.
  • Вносити відповідно до законодавства пропозиції керівництву про прийом на роботу, звільнення і  переміщення працівників Сектору, про заохочення, накладання стягнень та щодо притягнення до відповідальності працівників Сектору, із вини яких заподіяна шкода.
  • Готувати та подавати на затвердження начальнику управління в установленому порядку положення про Сектор та посадові інструкції працівників Сектору.
  • Вживати заходи щодо підвищення кваліфікації працівників Сектору.
  • Розробляти та опрацьовувати проекти нормативних документів з питань, що належать до компетенції Сектору.
  • Брати участь у нарадах, засіданнях, семінарах та інших заходах з питань, що віднесені до компетенції Сектору.
  • Проводити у межах компетенції заходи щодо зміцнення трудової дисципліни у Секторі.
  • Дотримуватись особисто та забезпечувати дотримання підлеглими працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку, пожежної безпеки, охорони праці, виробничої санітарії.
  • Відповідати за стан ведення діловодства Сектору, забезпечувати складання номенклатури справ Сектору, забезпечувати контроль за правильністю формування, оформлення і зберігання справ, що підлягають передачі в архів.
  • Вживати заходи щодо створення працівникам Сектору умов праці відповідно до нормативно-правових актів (зокрема, щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці, забезпечення сучасними засобами оргтехніки, нормативною базою, канцелярським приладдям, інформаційно-правовими базами і довідковими матеріалами, посібниками та літературою з питань, віднесених до компетенції Управління), а також забезпечувати дотримання вимог законодавства щодо прав працівників Сектору у галузі охорони праці.

Умови оплати праці

  • посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Про умови оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України № 16  від 15 січня 2020 р.), інші виплати відповідно до штатного розпису;
  • надбавка до посадового окладу за ранг;
  • інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 50, 52 Закону  України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2¹ до Порядку, в якому обов’язково зазначається така інформація:

  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
  • підтвердження рівня володіння державною мовою;
  • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) якщо особою, яка бажає взяти участь у конкурсі, незалежно від обставин подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, її повторне подання не вимагається.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням https://career.gov.ua/.

Інформація для участі у конкурсі приймається до 18 год. 00 хв. 25 лютого 2020 року.

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/ тестування

м. Київ, вул. Хрещатик, 32-а,
28 лютого  року о 10:00

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Коваленко Яна Василівна
202 79 89
kadru_dzr @kmda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вимога

Компоненти вимоги

1.          

Освіта

Вища, не нижче магістра в галузі знань землевпорядкування, право, економіка

2.            

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування,  досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.            

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.       

Знання сучасних інформаційних технологій

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом  MS Office (Word, Excel, Internet), вільне користування системами інформаційного забезпечення, тощо

2.       

Ділові якості

Діалогове спілкування, вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, уміння працювати в команді, стресостійкість

3.       

Особистісні якості

Емоційна стабільність, комунікабельність, відповідальність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.            

Знання законодавства

Знання:

Конституції України

Закону України «Про державну службу»

Закону України «Про запобігання корупції»

2.            

 

 

 

 

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Земельного кодексу України;

законів України:

«Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про оренду землі», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про столицю України – місто-герой Київ», інші нормативно-законодавчі акти щодо врегулювання питань продажу земельних ділянок міста Києва

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]