Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Умови зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів комунальної сфери Управління фінансів транспорту, зв’язку та сфери послуг Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

30
червня неділя

Департамент фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) запрошує на співбесіду претендентів на посаду головного спеціаліста відділу фінансів комунальної сфери Управління фінансів транспорту, зв’язку та сфери послуг (категорія «В»).

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст відділу фінансів комунальної сфери Управління фінансів транспорту, зв’язку та сфери послуг

Код посади – 9-VII-2

Основні посадові обов’язки:

Участь у бюджетному процесі щодо формування видатків у сфері фінансів дорожнього господарства та комунального господарства: опрацювання бюджетних запитів головних розпорядників бюджетних коштів, перевірка паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, надання методологічної та консультаційної допомоги учасникам бюджетного процесу у частині бюджетних програм та видатків бюджету міста Києва).

Контроль за дотриманням бюджетного законодавства головними розпорядниками бюджетних коштів та одержувачами бюджетних коштів у сфері дорожнього господарства та комунального господарства.

Перевірка фінансових планів комунальних підприємств у сфері фінансів дорожнього господарства, звітів про їх виконання та опрацювання інших документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету.

Збір, узагальнення та аналіз інформації з питань фінансування дорожнього господарства та комунального господарства.

Здійснення перевірки та аналізу стану нарахування заробітної плати працівникам комунальних підприємств у сфері дорожнього господарства, опрацювання фінансових планів та фінансової звітності комунальних підприємств – одержувачів бюджетних коштів.

Розгляд звернень головних розпорядників бюджетних коштів, громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції, підготовка проєктів відповідей.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 20450,0 грн. Умови оплати праці визначені ст. 50, 52 Закону України «Про державну службу», п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2024 рік», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році».

Інформація про строковість призначення на посаду

До призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Обовязкові вимоги:

  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра за напрямами економіка чи фінанси;
  • вільне володіння державною мовою;
  • досвідчений користувач Microsoft Office (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вільне користування інформаційно-телекомунікаційними технологіями.

Буде перевагою для кандидата:

  • вміння працювати в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва» на базі системи електронного діловодства «АСКОД»;
  • вміння працювати в «Єдиній інформаційній системі управління бюджетом» (ЄІСУБ).

Також вітається наявність таких ділових якостей: уміння працювати в команді, аналітичні здібності, навички ділового спілкування (письмового та усного), вимогливість, оперативність, здатність визначати пріоритети, аргументовано доводити власну точку зору, навички розв’язання проблем, стресостійкість. Цінуються відповідальність, дисциплінованість, ініціативність, неупередженість, порядність, комунікабельність, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня.

Резюме кандидатів приймають до 30 червня 2024 року включно на електронну адресу: [email protected]

За результатами опрацювання будуть відібрані ті резюме, що відповідають запиту. Відповідних претендентів запросять на співбесіду, за результатами якої буде призначено кандидата строково на період дії воєнного стану в Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]