Версія для людей із вадами зору

В апараті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) наказом керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В»

09
липня вівторок
час проведення 10:30

У апараті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) наказом керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 червня 2019 року № 42 оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та  «В»:

  • заступника начальника відділу аналітичної роботи та контролю управління з питань звернень громадян (категорія «Б»);
  • головного спеціаліста відділу інформаційного забезпечення та комунікації управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації (категорія «В»);
  • головного спеціаліста відділу моніторингу стану захисту інтересів територіальної громади міста Києва у судах юридичного управління (категорія «В»).

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (заява пишеться власноручно);

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

8) заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання (для кандидатів на посаду категорії «Б»)

Документи приймаються до 18.00 год. 03 липня 2019 року за адресою: м.Київ,
вул. Хрещатик, 36, каб. 308, тел. (044) 202-75-31

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

м. Київ, вул. Хрещатик, 36, апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 09 липня 2019 року о 10.30 год.

Дата та час проведення конкурсу можуть бути змінені за рішенням конкурсної комісії, про що конкурсантів буде повідомлено додатково.

Посилання на сайті Нацдержслужби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua