Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

В апараті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) наказом керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 листопада 2018 року № 66 оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В»

21
листопада середа
час проведення 14:30
  • начальника відділу координації та моніторингу проведення масових заходів у місті Києві та реалізації проектів;
  • головний спеціаліст відділу контрольно-аналітичного забезпечення заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань промислової політики, транспорту та комунальної власності управління контрольно-аналітичного забезпечення заступників голови Київської міської державної адміністрації.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (заява пишеться власноручно);

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

8) заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання (для кандидатів на зайняття посади категорії «Б»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв'язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи приймаються до 16.45 год. 16 листопада 2018 року за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 308, тел. (044) 202-75-31.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

м. Київ, вул. Хрещатик, 36, апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 21 листопада 2018 року о 14.30.

Дата та час проведення конкурсу можуть бути змінені за рішенням конкурсної комісії, про що конкурсантів буде повідомлено додатково.

Посилання на сайті Нацдержслужби:

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6618844753310992608

https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6618844753310992610

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua