Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вакансія на зайняття посади державної служби у Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

23
грудня п'ятниця
  • Головний спеціаліст відділу документального забезпечення та контролю управління організаційних питань, узгоджень та контролю за виконавською дисципліною

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст відділу документального забезпечення та контролю управління організаційних питань, узгоджень та контролю за виконавською дисципліною

Посадові обов’язки

Забезпечення приймання, попереднього розгляду та реєстрації документів, які адресовані Департаменту, з подальшим надсиланням їх працівникам Департаменту на опрацювання з визначеним терміном розгляду, згідно з резолюцією керівництва.

Контроль за належним оформленням проектів службових документів, підготовленими працівниками Департаменту, повернення документів на доопрацювання головному виконавцю.

Забезпечення прийому-передачі документів з та до Центрів надання адміністративних послуг.

Забезпечення ведення баз даних вхідної та вихідної кореспонденції в установленому порядку.

Надання методичної допомоги та контроль за дотриманням установленого порядку роботи з документами працівниками Департаменту, незалежно від форми їх створення.

Дотримання в роботі порядку ведення обліку, зберігання, використання документів з грифом «Для службового користування» відповідно до:

- постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»;

- Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.03.2017 № 246.

Систематизація, формування та зберігання документів відповідно до номенклатури справ відділу.

Здійснення моніторингу отриманих до виконання доручень.  

Здійснення контролю за дотримання строків виконання доручень, своєчасне нагадування щодо наближення контрольних строків виконання документів відповідальним виконавцям та інформування керівництва про стан їх виконання.

Складання табелю обліку робочого часу працівників відділу.

Розгляд та підготовка відповідей на запити та звернення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, контролюючих та правоохоронних органів, громадських об’єднань, народних депутатів та депутатів місцевих рад, адвокатів, фізичних та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців з питань, що відносяться до повноважень відділу.

Візування, опрацьованої та підготовленої на підпис керівництву документації з питань повноважень відділу.

Відповідальність за повноту та достовірність наданої на підпис керівництву інформації.

Виконання інших повноважень, передбачених чинним законодавством з питань діловодства, інших функцій, покладених на відділ та виконання інших доручень керівництва, в межах компетенції.

Умови оплати праці

Посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість призначення на посаду

До призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду державної служби в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Відповідно до пункту 5 статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05 2022 № 2259-IX, особа, яка претендує на зайняття посади має подати:

- заяву;

- заповнену особову картку встановленого зразка;

- копії документів, що підтверджують наявність у неї громадянства України;

- копії документів про освіту та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства.

Документи приймаються до 23.12.2022 на електронну пошту: [email protected]

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Єсипенко Галина Юхимівна,

(044)2786127, (044)2781985

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Присвоєно ступінь вищої освіти молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Досвід роботи не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]