Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Що таке довідка №070/о?

Форма №070/о «Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування» – це офіційний медичний документ, який надається всіма закладами охорони здоров'я на підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько-консультаційної комісії для одержання путівки на санаторно-курортне лікування або оздоровлення до санаторію-профілакторі.

Довідка засвідчується печаткою закладу охорони здоров'я, яким вона видана, а також підписом лікуючого лікаря, завідуючого відділенням, голови ЛКК закладу охорони здоров'я. Перелік даних, що мають міститись в такій довідці, відображено в Наказі МОЗ України від 14 лютого 2012 р №110.

Така довідка видається особам, яким показано санаторно-курортне лікування або оздоровлення в санаторії, а також застрахованим особам за умови часткового фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Телефони гарячих ліній та довідкову інформацію шукайте на Медичному порталі Києва.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]