Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Як і де отримати, обміняти чи поновити паспорт?

Видача, обмін чи заміна паспорта громадянина України здійснюється територіальними підрозділами Державної міграційної служби України. Також документи щодо отримання зазначених адміністративних послуг можна подати через  Центр надання адміністративних послуг за місцем реєстрації.

Інформацію щодо:

- оформлення і видачі паспорта громадянина України з  безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку; і (алгоритм дій на інфографіку Офісу реформи адмінпослуг  ID-картка вперше);

- у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки);

- у зв'язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року у формі книжечки розміщено на офіційному веб-порталі адміністративних послуг Києва.

Для отримання консультацій звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг м. Києва за номером (044)202-60-39 або до ЦМУ ДМС у м.Києві та Київській області за номером (044)550-23-88. Також отримати консультацію ви завжди можете в Контактному центрі міста Києва за телефонами 1551 (зі стаціонарного та мобільного); (044) 205-73-37 (з міжміського).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]